Ulica z klimatem.

Ulica długa i zadbana. Wiele ciekawych miejsc. Trzeba tu być o każdej porze dnia. Ciekawe zakątki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Iwonazimtre
Jelenia Góra, Polska
Piękna ulica

Ulica z wieloma cudnym ławeczkami upamiętniającymi wiele postaci które odegrały w polskiej kulturze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Parille1
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 330)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Ostatni raz w Łodzi byliśmy w 1991 roku. Piotrkowska zmienia się na lepsze ale chyba w zbyt wolnym tempie. Jest dużo zabytkowych budynków ale stan ich nie koniecznie dobry. Wzdłuż ulicy sporo knajp.

Dziękujemy, XIM1471
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend wydaje sie ciekawiej i gwarniej niz widzialem wczesniej. Szkida ze Piotrkowska nie jest jedynie spacerniakiem ale kursuja po niej samochody. Rowniez uliczki poprzeczne ciekawie i restauracyjnie. trzeba zajrzec do podworek. Kafeki i barki

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz widzę jak Łódź pięknieje. Odmalowanie wielu kamienic i ich odrestaurowanej dało efekt. Polecam jako miejsce fajnej pieszej wycieczki.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna ulica, szkoda, że jak zawsze psują ja sieciowki. Mimo to warto pospacerować. Polecam też pizzerie Forno Nero w uliczce przy Piotrkowskiej

Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsców i jednocześnie centrum Łodzi. Zawsze pełno ludzi, przyjazny klimacik, ale mało sklepów z pamiątkami.

Dziękujemy, rumia24net