Zapisz
Polecam.

Miejsce obowiązkowe, do spaceru. Ma swój klimat. Ładnie odremonotwana. Jeżdżą riksze. Bardzo lubię... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
Radzko
Bolesławiec, Polska
Pietryna rządzi :-)

Cudowna o każdej porze roku, pelna niespodzianek jak cala Łódź. Byłam tu już wiele razy i za każdym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2020
110jow
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 397)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend wydaje sie ciekawiej i gwarniej niz widzialem wczesniej. Szkida ze Piotrkowska nie jest jedynie spacerniakiem ale kursuja po niej samochody. Rowniez uliczki poprzeczne ciekawie i restauracyjnie. trzeba zajrzec do podworek. Kafeki i barki

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz widzę jak Łódź pięknieje. Odmalowanie wielu kamienic i ich odrestaurowanej dało efekt. Polecam jako miejsce fajnej pieszej wycieczki.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna ulica, szkoda, że jak zawsze psują ja sieciowki. Mimo to warto pospacerować. Polecam też pizzerie Forno Nero w uliczce przy Piotrkowskiej

Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsców i jednocześnie centrum Łodzi. Zawsze pełno ludzi, przyjazny klimacik, ale mało sklepów z pamiątkami.

Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna ulica, piękne kamieniczki. Co prawda miejscami zatłoczona, ale ma swój klimat. Nie czuć zupełnie tego, że jesteśmy w dużym mieście- w moich pierwszych odczuciach bardzo podobna do ryneczku w Lesznie. Mnóstwo sklepików, knajpek i antykwariat. Plusem jest zamknięcie ulicy dla samochodów na weekend.

Dziękujemy, martynao664