Turystyka

Bardzo miłe miejsce na spacery. Wiele różnych ośrodków rekreacyjnych. Wiele starych budynków z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Andrey9416
Łódź, Polska
Rewelacja

Całą Piotrkowską przeszedłem dwukrotnie będąc na wyjazdach w Łodzi. Wielkość ulicy robi wrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 328)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W weekend wydaje sie ciekawiej i gwarniej niz widzialem wczesniej. Szkida ze Piotrkowska nie jest jedynie spacerniakiem ale kursuja po niej samochody. Rowniez uliczki poprzeczne ciekawie i restauracyjnie. trzeba zajrzec do podworek. Kafeki i barki

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz widzę jak Łódź pięknieje. Odmalowanie wielu kamienic i ich odrestaurowanej dało efekt. Polecam jako miejsce fajnej pieszej wycieczki.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna ulica, szkoda, że jak zawsze psują ja sieciowki. Mimo to warto pospacerować. Polecam też pizzerie Forno Nero w uliczce przy Piotrkowskiej

Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsców i jednocześnie centrum Łodzi. Zawsze pełno ludzi, przyjazny klimacik, ale mało sklepów z pamiątkami.

Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna ulica, piękne kamieniczki. Co prawda miejscami zatłoczona, ale ma swój klimat. Nie czuć zupełnie tego, że jesteśmy w dużym mieście- w moich pierwszych odczuciach bardzo podobna do ryneczku w Lesznie. Mnóstwo sklepików, knajpek i antykwariat. Plusem jest zamknięcie ulicy dla samochodów na weekend.

Dziękujemy, Martyna O