Zapisz
Polecam.

Miejsce obowiązkowe, do spaceru. Ma swój klimat. Ładnie odremonotwana. Jeżdżą riksze. Bardzo lubię... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
Radzko
Czeladź, Polska
Pietryna rządzi :-)

Cudowna o każdej porze roku, pelna niespodzianek jak cala Łódź. Byłam tu już wiele razy i za każdym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2020
110jow
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 399)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsców i jednocześnie centrum Łodzi. Zawsze pełno ludzi, przyjazny klimacik, ale mało sklepów z pamiątkami.

Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna ulica, piękne kamieniczki. Co prawda miejscami zatłoczona, ale ma swój klimat. Nie czuć zupełnie tego, że jesteśmy w dużym mieście- w moich pierwszych odczuciach bardzo podobna do ryneczku w Lesznie. Mnóstwo sklepików, knajpek i antykwariat. Plusem jest zamknięcie ulicy dla samochodów na weekend.

Dziękujemy, martynao664
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lecie bardzo ładna ulica, dużo kwiatów i zieleni, ale tez dużo ludzi. Plusem także jest duża ilość restauracji i kawiarni. Będąc w Łodzi koniecznie trzeba zobaczyć.

1  Dziękujemy, kaczaag
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

podobno jest ładnie oświetlona. Byłam za to zimą i było ponuro, latem kiedy są ogródki i kwiaty jest całkiem ładnie.
Może nie poczułam klimatu gdyż na ulicy na ławkach było sporo pijaczków i z bram unosił się zapach amoniaku.
Plusem na pewno jest różnorodność restauracji i kawiarni.

1  Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już nie ta sama PIOTRKOWSKA ale lubię spacery ta ulica zwłaszcza latem, kiedy unosi się zapach jedzenia, jestnostwo miejsc gdzie można wypić kawę, drinka lub zjeść coś. Klimatycznie jest zwłaszcza wieczorkiem, kolorowo, świetlnie, miło.

1  Dziękujemy, 440anetak