Łódź
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa na recepcji jak i ze strony personelu sprzątającego. Uśmiech, miła atmosfera, czyste pokoje. Super lokalizacja hotelu w samym centrum Łodzi! Serdecznie polecam korzystanie z usług tego hotelu.

Dziękujemy, gosiakor23
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KAROLINAW3606, Guest Relations Manager, Ibis Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Droga gosiakor23,

jest nam niezwykle miło, że pobyt w ibis Łódź Centrum był tak miłym doświadczeniem. Dziękujemy za przyznanie nam najwyższej oceny i wyróżnienie obsługi, lokalizacji, komfortowych pokoi. Do zobaczenia przy kolejnej wizycie w Łodzi!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W przystępnej cenie dostajecie pokój z wygodnym łóżkiem a rano zjecie dobre, bogate śniadanie - to wystarczy by uznać, że Ibis Łódź Centrum spełnia oczekiwania. Jasne pokoje i łazienki nie są zbyt duże, ale jest czajnik i herbata a w łazience jest czysto. W dodatku hotel położony w bardzo dobrym miejscu - blisko do atrakcji typu OFF Piotrkowska. Obsługa sympatyczna i pomocna.
Polecam

Dziękujemy, Mariusz M

Szanowny Pan Mariusz M,

dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii i przyznanie nam wysokiej oceny. Jest nam bardzo miło, że spędził Pan w naszym hotelu przyjemny pobyt. Zapraszamy do ponownych odwiedzin ibis Łódź Centrum!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokój jak za tę cenę w porządku, chociaż osobiście brakowało mi lodówki i czajnika, które często w hotelach porównywalnych kosztem są dostępne. Poza tym, wszystko świetnie - wygodne łóżko, dostępny telewizor, łazienka świetna.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, belakrawczyk

Droga belakrawczyk,

dziękujemy za pozostawioną opinię po ostatnim pobycie w naszym hotelu.
Cieszymy się, że nasz serwis spełnił Pani oczekiwania i wizyta pozostawiła miłe wspomnienia.
Wyjaśniając: brak czajnika i lodówki wynika z ekonomicznego standardu naszego 2-gwiazdkowego hotelu.
Na specjalne życzenie naszych Gości w miarę naszych możliwości udostępniamy czajniki do pokoi.
Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma bardzo dobrą lokalizację, i pomysłowe atrium, i to na tyle zalet. Pokój klaustrofobiczny, dwie osoby nie mogą się minąć w żadnym miejscu w pokoju. Ręczniki, armatura łazienkowa, meble i ściany lata swojej świetności nie pamiętają. Parking kosztuje dodatkowo 40 zł za dobę. Śniadania stołówkowe, może i wybór jest, ale wszystko wygląda nieapetycznie. Podczas formalności meldunku, do recepcji podeszła para starszych ludzi z informacją, że w pokoju nie mają ręczników, jakież było moje i pary zdziwienie, gdy pani z recepcji wręczyła im ręczniki, zamiast poprosić o to obsługę.... I jeszcze jedna, ważna kwestia, jak to możliwe, że w hotelu za który zapłaciłam 300 zł nie ma w pokojach wody do picia???Korzystałam już z usług innych hoteli sieci Ibis, i był to o wiele większy standard, ten hotel był najgorszy.

Dziękujemy, Jagna70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KAROLINAW3606, Guest Relations Manager, Ibis Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowna Jagna70,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z pobytu w naszym hotelu. Opinia naszych Gości jest dla nas najważniejsza, ponieważ pozwala weryfikować nad czym aktualnie powinniśmy pracować. Cieszymy się, że nasza lokalizacja oraz atrium hotelu w szczególności zasłużyły na Pani uznanie.Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Wyjaśniając: brak wody butelkowanej wynika z ekonomicznego standardu naszego 2- gwiazdkowego hotelu. Woda wraz z innymi smakołykami dla Gości jest dostępna w lobby hotelu.Oczywiście podzielę się wszystkimi uwagami z pozostałymi pracownikami, aby w przyszłości nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie. Przepraszamy za napotkane niedogodności i mamy jednak nadzieję, że w przyszłości da nam Pani szansę na zaprezentowanie najlepszego serwisu.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Szukając noclegów w Łodzi wybrałem sprawdzony już hotel i po raz drugi nie zawiodłem się. Zakładając, że potrzebujemy dobrego noclegu, dobrej łazienki i zjedzenia dobrego śniadania, to bardzo ten hotel polecam. Bardzo miła obsługa. Ocena bardzo dobra.

Dziękujemy, azkmd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KAROLINAW3606, Guest Relations Manager, Ibis Lodz CentrumOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Szanowny azkmd,

dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie opinii. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania i pobyt pozostawił miłe wspomnienia. Zapraszamy do ponownych odwiedzin :)