“Z włoska kuchnia nie ma nic wspólnego ”

Angelo Ristorante - Restauracja Włoska
Nr 18 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Angelo powstała w 2006 r na skutek gastronomicznej pasji zamieszkałego w Polsce na stałe jej właściciela - Angelo Lombardi. Oryginalne receptury, produkty sprowadzane wprost ze słonecznej Italii, świeżość smaków i prostota kuchni zaowocowały w przeciągu tych pięciu lat istnienia restauracji gronem oddanych klientów. Nasza ciepła i domowa atmosfera, serdeczny kontakt jaki staramy się nawiązać z każdym klientem powoduje, że większość z nich czuje się tu jak u siebie i chętnie do nas wraca... Zapraszamy do odkrycia prawdziwego oblicza włoskich smaków: wędlin, serów, tradycyjnych past, aromatycznych mięs, ryb i wyśmienitych deserów. Zapraszamy 7 dni w tygodniu!
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj z mężem udaliśmy się na późny obiad, miałam ochotę na risotto, naczytałam się pozytywnych opinii i pojechaliśmy, i wielkie rozczarowanie ! Na starcie kelnerka wina nalała nam za barem nie przy nas, zamówiłam risotto z przegrzebkami koszt 43 zł i to najgorzej wydane pieniadze, risotto na słabych składnikach 2 małe przegrzebki nieprzyprawione i mdłe jak całe danie ! Kucharz chyba zapomniał jakie smaki maja włochy, brak soli brak parmezanu masakra już wiem ze nie wrócę a na risotto to do konkurenci i nawet pozwolę sobie napisać affogato nie jest włoska kuchnia a podaje autentyczne włoskie risotto, kelnerka nawet nie zapytała czy wszystko Ok bo wolała chichotać z koleżankami .... nie polecam słabo słabo j słabo

Dziękujemy, 533edytap

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Niestety zachęcona jedzeniem z festiwalu Restaurant Week wróciłam z znajomymi do tego miejsca ( wcześniej polecałam to miejsce teraz już nie popełnię tego błędu) kelnerka bardzo miła, ale jedzenie z kuchni otrzymaliśmy wszyscy zimne, zamowilismy Polędwica wołowa z grilla z rukolą i płatkami parmezanu
Nie dość, że zimne to bez smaku, grilla to chyba mięso widziało z daleka.
Popełniliśmy jeszcze jeden błąd zamowilismy desery i obiektywnie sernik nikomu nie smakował jedynie panna cotta.
Odradzam też wizytę w lokalu z malutkim dzieckiem pomimo zapewnienia, że lokal posiada przewijak, że nie będzie problemu z przewinięciem dziecka zostałam postawiona przed faktem że menadżerka pozwala tylko na przewinięcie w wózku moim zdaniem to nie smaczne dla innych klientów. Lokal nie przystosowany szkoda.

Dziękujemy, Ciekawa1
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Całkiem smaczny makaron, ale czas oczekiwania był stanowczo za długi. Obsługa bardzo pomocna, jedzenie zbyt włoskie, jestem chyba przyzwyczajona do bardziej spolszczonych wersji włoskiego jedzenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maggy297
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

38 rocznica ślubu. Zdecydowaliśmy się na obiad w Angelo Ristorante. Byliśmy tam kolejny raz i, jak zwykle, nie zawiedliśmy się. Chociaż... raz nam się zdarzyło, że się zawiedliśmy. Na Walentynki 2019 chcieliśmy tam zjeść kolację ale... nie było miejsc. Bardzo żałowaliśmy, ale... to tylko pozytywnie świadczy o Restauracji. Dzisiaj, jak zwykle, zamówiłem pappardelle z borowikami, szafranem i speckiem (pappardelle - mój ulubiony makaron od pierwszej wizyty w Angelo). Jak zwykle - perfetto. Ania zamówiła filet z dorady podany na sosie bazyliowym z pieczonymi warzywami korzennymi. I stwierdziła... nawet nie pamiętam co powiedziała, ale to była kompilacja zwrotów: doskonałe/rewelacja/niebo w gębie/brak mi słów. Dania zostały podane przez przesympatyczną kelnerkę, która obsługiwała nas także poprzednim razem. A potem... moja żona zaszalała. Pod pretekstem udania się 'na stronę' poprosiła o rozmowę z właścicielem, którym jest były piłkarz ŁKS-u i innych klubów ekstraklasy, młodzieżowy wicemistrz i mistrz Europy, reprezentant Polski w kadrze A - Łukasz Madej. Powiedziała, że mamy rocznicę ślubu a mąż jest wielkim fanem ŁKS'y i spytała czy moglibyśmy zrobić sobie wspólne zdjęcie. Łukasz podszedł, przywitał się, porozmawialiśmy o ŁKS-ie - obecnych czasach, historii oraz o wspólnych znajomych piłkarzach ŁKS'y. A potem jeszcze niespodzianka - kelnerka przyniosła nam po lampce prosecco w prezencie od właściciela. Na pewno wrócimy tam nie raz...

2  Dziękujemy, 926marekw
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre. Ale: Czas oczekiwana na zupę 15min., za to na drugie danie 90min! Pani kelnerka stwierdziła, że wydawali dania na obiad komunijny?!

1  Dziękujemy, Sławomir C

Angelo Ristorante - Restauracja Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Angelo Ristorante - Restauracja Włoska? Podziel się wrażeniami!