Łódź
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Wspaniały hotel, piękny i wygodny pokój. Duże, wygodne łóżko, w którym zasypia się w 5 minut po ciężkim dniu pracy (przyjazd służbowy). Śniadanie to sama przyjemność - bardzo urozmaicone, bufet z wieloma przekąskami. Profesjonalna, dyskretna obsługa. Chętnie tu wrócę :-) Naprawdę polecam każdemu to miejsce!

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Millencia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata G, Front Office Manager, Holiday Inn LODZOdpowiedź udzielona 30 maja 2019

Szanowny Gościu,

bardzo dziękuję za wspaniałą opinię.
Cieszę się, że spełniliśmy oczekiwania i że pobyt należał do udanych.

Zapraszam serdecznie przy kolejnym pobycie w Łodzi.

Małgorzata Gosk

Zrecenzowano: 5 maja 2019

Postanowiłem zjeść z rodziną posiłek w tutejszej restauracji -wyszliśmy rozczarowani
Pani w recepcji przy wejściu wskazała nam ,że możemy to zrobić w barze. Po złożeniu zamówienia i oczekiwaniu 30 minutowym pan kelner poinformował moją żonę ,że niestety zamówiony przez nią rosół okazał się ,,zepsuty" i nie może zrealizować zamówienia - dobre i to. Niestety żona miała tego dnia wyjątkowego pecha . Zamówiona przez nią kaczka okazała się nie do pogryzienia , gdzie przy składaniu zamówienia dopytywała się czy będzie miękka. To wyjątkowy niewypał z tym się jeszcze nie spotkaliśmy i to w hotelach średniej klasy jakim jest Holiday Inn.
Na niewielki plus zasługuje oferowana polędwica wołowa- dobrze zrobiona , choć podana z bardzo mdłym sosem i do tego keczup w saszetce. Nic więcej dodać.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wrzosy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata G, Manager, Holiday Inn LODZOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za Państwa opinię. Przepraszam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań, faktycznie nie jest to nasz standard obsługi Gości.
Dlatego tym bardziej dziękuję za Państwa uwagi. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze.
Mam nadzieję, że unikniemy takich błędów w przyszłości.

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi nie zawiedliśmy się i potwierdził się dobry wybór hotelu. Recepcja już na powitanie umacnia przekonanie o gościnności ale i o profesjonalnej obsłudze gości. Sprawnie, kulturalnie, uprzejmie i z uśmiechem. Pokój standardowy w dobrym słowa znaczeniu, czysty, przygotowany. Łazienka czysta i funkcjonalna. Restauracja ma tylko dziwne godziny otwarcia jak na hotel. Od 17 do 22? Na szczęście po raz drugi ratuje nas bar i super sprawna i uprzejma obsługa. Szkoda że wyjątkowo uczynnny i uprzejmy barman musi pracować za trzy osoby, w tym noszenie posiłków z kuchni i sprzątanie. Dziwna organizacja... Śniadania smaczne, wybór dań ok, kawa super, problem z wyborem pieczywa , takze slodkiego. Za to obsługa na wysokim poziomie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Krzysztof P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata G, Manager, Holiday Inn LODZOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2019

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze.
Postaramy się udoskonalić organizację pracy w dziale gastronomii.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja hotelu z jednej strony była świetna, bo zaraz przy ul. Piotrkowskiej, ale z drugiej w bardzo ciasnej zabudowie. Trafiłam na pokój, którego okna wychodziły na tory tramwajowe, a ze względu na to, ze hotel usytuowany jest w centrum, tramwaje jeżdżą cały czas. Byli bardzo głośno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, galaziaczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata G, Front Office Manager, Holiday Inn LODZOdpowiedź udzielona 12 kwietnia 2019

Szanowna Pani,

dziękuję za wystawienie opinii, wszystkie uwagi naszych Gości są dla nas bardzo istotne.
Przykro mi, że pokój nie spełnił Pani oczekiwać.
Przy kolejnym pobycie proszę powiedzieć przy meldowaniu czego Pani oczekuje, w miarę naszych możliwości spełniamy prośby naszych Gości.

Zapraszam ponownie.

Małgorzata Gosk
Kierownik ds. hotelowych

Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Szkolenie plus nocleg. Sala do szkolenia ok, caly czas byla kawa, herbata, woda. Male przekaski, bardzo smaczne. Nocleg - pokoj 521 - cichy, o taki poprosilysmy, wszystko ok, jedynie lozko za miekkie I poduszki za duze. Sniadanie bardzo smaczne, duzy wybor na goraco, owoce, ciasto. Produkty dobrej jakosci. Parking platny.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mrowka1977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata G, Manager, Holiday Inn LODZOdpowiedź udzielona 21 marca 2019

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Cieszymy się, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie, będzie nam bardzo miło gościć Państwa.