Łódź
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny i przyjemny hotel za nie duże pieniądze. Pokoje czyste i wygodne, nie przesadzone. Obsługa uprzejma, a śniadania smaczne i urozmaicone. Polecam, stosunek jakości do ceny jest naprawdę odpowiedni.

1  Dziękujemy, gosiaangelicdevil
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, ale trochę niezadbany technicznie. W korytarzach podstarzała wykładzina, czuć że nierówna, miejscami można się potknąć, bo nie widać że pod wykładziną jest dziura. W łazience miałam uszczerbione płytki i ostatniego dnia zachaczyłam ręką.. Trochę mocniej i miałabym rękę do szycia. Menu obiadowe dla gości hotelowych choć ubogie to i tak dobrze ze jest jakiś wybór. OBIADY PRZEPYSZNE! I duże porcje! Śniadania nie były takie złe, choć faktycznie czasmi już nie było z czego wybierać. Panie z obsługi bardzo miłe. Mały parking, koło 18 ciężko było się wcisnąć samochodem.

Dziękujemy, marta2212op
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z okazji komunii. Mimo że jednocześnie odbywalo się kilka imprez rodzinnych nic nie zaklocalo wzajemnego spokoju. Jedzenie poprawne. Obsługa bardzo sprawna. Dużo atrakcji dla dzieci - co przy tego typu imprezach jest duża zaletą.

Dziękujemy, Marysia B
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa fantastyczna ,jedzenie przepyszne ,atmosfera wspaniała , pokoje czyste ,zadbane . Idealne miejsce na różne imprezy jak Komunia , ślub. Obsługa dała pokój na cały dzień do dyspozycji podczas komuni za darmo

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, ola789123
Zrecenzowano: 21 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel lata świetności ma za sobą.
Dywany na korytarzach wyglądają na naprawdę stare, podłoga miejscami nierówna można się przewrócić, aby dotrzeć do niektórych pokoi trzeba się powspinać po schodach.
W moim dość dużym pokoju było bardzo zimno, dopiero sam musiałem grzejnik odkręcić, po kilku godzinach było już w miarę Ok. Łazienka nieduża, czysta, tylko brakuje żelu pod prysznic ( 1 malusia saszetka nie wystarcza).
Restauracja: niestety nic specjalnego.
Śniadania ubogie, a jak przyjdziesz za późno to wybór już naprawdę ograniczony. Kawa średnia. Kolacja była całkiem dobra, polecam żeberka naprawdę smaczne. Niestety smak popsuło mi wino :( które pewnie leżało otwarte tak długo, że ponownie sfermentowało :). Piwa mają ograniczone - standardowo korporacyjne browary typu tyskie. Na szczęście jest tez pilsner..

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 6micha_f