“Zenada rok!”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Zamów online
Nr 367 wśród 560 Restauracje (Łódź)

Jedzenie mniej niz srednie, za to ceny zdecydowanie wygorowane. Znam ta siec restauracji z innych miast i nigdzie nie jadlam tak zle a restauracja Sphinks zwykle sa znane z milej obslugi. Czare goryczy przepelnil zawyzony rachunke (dopisana pozycja, ktorej nie zamowilismy) i chamska reakcja kelnera a pozniej managera na moja reklamacje. Nigdy w zyciu sie z czyms takim nie spotkalam. Absolutny skandal takie traktowanie klienta. Odradzam!

Dziękujemy, Anna R

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Dla mnie przereklamowane miejsce, jedzenie takie ,że każdy w domu zrobi ,a cena przesadna za te pieniądze można coś bardziej wykwintnego zjeść.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Ilona B
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spalony, wysuszony na wiór chamburger. Zero przypraw. Mięso śmierdzi przepalonym, brudnym grillem. Nie ma tam czego szukać. Drugi raz się nacięłam. Trzeciego nie będzie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Eryk S
Zrecenzowano 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Moja ostatnia wizyta w tej restauracji - wczoraj - 06.05.2018. Chce powiedzieć ze to była tragedia. Restauracja schodzi na psy. Nie chodzi o obsługę na sali bo ta jest Ok ale o jedzenie. Zamówiliśmy shoarme klasyczna. I o tym daniu napisze. I ta recenzja dotyczy tego dania. Zreszta jest to jedno z najbardziej popularnych a tak sknocone. Po pierwsze mięso doprawione dziwnymi przyprawami ani to arabskie ani polskie. Trochę dodane kurkumy dla żółtego koloru poza tym to chyba wegeta i trochę pieprzu. Okropność. Frytki obrzydliwe ani chrupiące ani dobrze wysmażone na talerzu rozmiękczone sosem z mięsa i surówek. No właśnie i teraz te surówki. Za każdym razem co idę do restauracji zestaw surówek jest inny. A wczoraj to już przeszli samych siebie. Jak można do shoarmy na surówkę podać BURACZEK!!?? To kotlet schabowy czy shoarma?? Ja rozumiem ze niektóre przepisy się spolszcza dla polskiego podniebienia ale buraczek do shoarmy to już przesada. Jedyne co było Ok to ta bułka pita i woda z cytryną. Lemoniada z jakimś napojem gazowanym czy woda gazowana. Bardzo dziwne podanie. Szkoda ze nie zrobiłam zdjęć tego buraczku. Dajcie spokój. Zmieńcie te surówki bo to jakaś porażka.

Ps. Innym razem brałam albo piersią kurczaka albo łososia z warzywami chyba z wody albo z patelni to dostałam warzywa owszem ale z mieszanki mrożonki podsmażone posypane jakimiś przyprawami zeby miało lepszy wygląd. Mrożonkę łatwo poznać bo marchew jest charakterystycznie cięta. No przepraszam bardzo to takiej restauracji nie stać na świeże warzywa. Fuj.

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano 6 stycznia 2018

Bo... jest tu miła obsługa, miła atmosfera, jest przyjazna dzieciom i co najważniejsze... ma dobre jedzenie.Bywamy tu z córką i moją małą wnusią dość często, bo lubimy te smaki; falafle, krążki cebulowe,hummus a także koftę,tabbouleh, z tymi wszystkimi pysznymi sosami i bułkami pita oraz shoarmy klasyczną i te z kurczakiem.Można tez zjeść dania kuchni międzynarodowej ( w zależności od nastroju) i "tu mnie mają" mają, bo (no właśnie znowu bo...) podają przepysznego sandacza z warzywami i sosem jogurtowo-mietowym...-pyszności, reszta menu także smaczna-polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Grażyna Z

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!