Średnie

Plac Wolności bez rewelacji. Pomnik Kościuszki nie robi większego wrażenia, jednak będąc w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Piękny wieczór

Idąc Piotrkowską trzeba zatrzymać się na Placu Wolności przy pomniku Tadeusza Kościuszki. Polecam... Przeczytaj więcej

72andrzejr
Kielce, Polska

Plac Wolności z pomnikiem Tadeusza Kościuszki to jedno z historycznych miejsc w Łodzi koniecznych do odwiedzenia. Początek ul. Piotrkowskiej, pod placem muzeum Dętka, przy placu kościół Zesłania Ducha Świętego i Muzeum Archeologiczne.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomiędzy moja wcześniejsza wizytą i recenzja minęło trochę czasu. Byłem też o innej porze roku. Muszę lekko podwyższyć moja ocenę. Wyglądał plac na bardziej czysty i lekko wyremontowany.

1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Plac Wilności to jedno z głównych miejsc Łodzi, ale jest mocno zaniedbane. Odrapane tynki nie przynoszą chluby

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, piotrm398
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Kolejne łódzkie miejsce z olbrzymim niewykorzystanym potencjałem.
Tynki odrapane, oświetlenie słabe.
Ponuractwo niewarte oglądania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to bardzo ważne historyczne plac. Góruje nad nim pomnik Kościuszki No i jest odrestaurowany po wielu miesiącach kościół Zesłania Ducha Świętego jaki wejście do kanałów. Znajduje się tam jeszcze Muzeum Archeologiczne oraz inne przybytki Kultury. Więc plac w pełni ciekawe funkcje kulturalno kulinarne ale sam wymaga renowacji.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix