Łódź
Miasto w Mieście

Księży Młyn to jakby miasto w mieście, warto się tam wybrać. Potrzeba kilku lat aby była to topowa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
stare mieszkania fabryczne

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
WieslawJ
Stargard, Polska

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Uważam że obiekt nie jest wart skierowania podczas zwiedzania łodzi... szukałem znalazłem zawiodłem się.

Dziękujemy, Rafal P
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Można się przejechać i przy okazji zwiedzić kilka atrakcji w tym samym rejonie, ale nie jest to jakiś szczególny must see. Polecam po prostu na spacer pośród pofabrycznych zabudowań. Można na miejscu wypić kawkę albo piwko i coś przekąsić.

1  Dziękujemy, Agacia
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Ksiezy Mlyn to czesc Lodzi wokolo dawnej fabryki wlokienniczej Karol Wilhelm Scheibler'a. czesci odrestaurowane wygladaja pieknie a pozostale hmmm coz jeszcze sporo pracy...

Dziękujemy, WieslawJ
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Polecam wszystkim, niezobowiązujący spacer po Księżym Młynie czy nawet jako trochę dłuższe wyjście przy okazji pobytu w Łodzi. Chcąc spędzić więcej czasu w tym rejonie należy wybrać się na zwiedzanie Pałacu Herbsta, dostępnej galerii sztuki i ogrodu na terenie muzeum. Krótkim spacerem po ul. Tymienieckiego dojdziemy, do restauracji słynącej z własnego piwa. Pałac oraz restauracja mają swoje oddzielne recenzje na moim koncie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, kubacz93
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce wszystkim miłośnikom dobrego piwa. Piwo jest warzone na miejscu, świeże i naprawdę pyszne. Kilka styli do wyboru, jedno sezonowe warzone w danym okresie. W trakcie naszej wizyty był to Extra Special Bitter, najlepszy jaki piłem w życiu :) Dodatkowo lokalizacja (odnowiony stary budynek fabryczny) stwarza unikalny klimat tego miejsca

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Jarosław Ś