Zapisz
Fenomenalne miejsce

Moje ulubione miejsce w Łodzi. Nocą nabiera niesamiwtego wyglądu. Obiekt przeuroczo oświetlony. Ma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
Radzko
Bolesławiec, Polska
Chce się tam być godzinami

Centrum handlowe wyróżnia się na tle innych galerii w Polsce. Od wewnątrz galeria jak każda inna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
Weronika M
Puławy, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 169)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre centrum komercji i rozrywki. Przychodzę tam zawsze jak jestem w Łodzi. Miejsce ma wiele uroku i jest ogromne.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manufaktura_PR, Kierownik ds. PR, ManufakturaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za tę recenzję. Do zobaczenia częściej!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce w centrum dużego miasta.

Jestem tu bardzo często, nawet wieczorem przy świecących fontannach przychodzę na spacer z synkiem bo rano i wieczorem najlepiej czuć historie tego naszego łódzkiego cudu i piękno polskiego Luwru

Dziękujemy, aniaochocka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manufaktura_PR, Kierownik ds. PR, ManufakturaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak miłą recenzję. Dodamy, że jeszcze warto zajrzeć do jednego z 3 muzeów, na ściankę wspinaczkową, kręgielnię, do teatru(!) lub np experymentarium :) Zapraszamy!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Super miejsce , milo spedzony czas , chetnie wroce . Plaza , bary , restauracje , kina , galeria handlowa, wszystko w ciekawej aranżacji jak i z klimatem :)

Dziękujemy, Odyssey39613270615
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manufaktura_PR, Kierownik ds. PR, ManufakturaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak miłą recenzję. Dodamy, że jeszcze 3 muzea, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, teatr(!) i całe mnóstwo wspaniałych miejsc. Warto zajrzeć ponownie :)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejscówka! Niby to galeria handlowa ale spokojnie można piknikować po kilka godzin. Pyszna kawka, lody i pączki.

Dziękujemy, rumia24net
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manufaktura_PR, Kierownik ds. PR, ManufakturaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy, zgadzamy się, że można piknikować :) A wieczorem jeszcze kino, kręgle albo Arena Laser Games :) zapraszamy częściej!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

W ostatni czwartek miło i przyjemnie, kolejne dni to już niestety dużo ludzi.
Na plazy bawił sie mój syn, jak zobaczyłem szkło w piasku po rozbitych kuflach to zaraz zabrałem i już wiecej sie nie bawił w tym piasku, a szkoda.
Czy ktoś sprawuje nadzór nad ta plażą?

Dziękujemy, trudzinski80
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manufaktura_PR, Kierownik ds. PR, ManufakturaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dzień dobry,
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Teren plaży i jej okolic jest regularnie, codziennie sprzątany. Nie mieliśmy dotąd żadnych uwag na temat czystości na plaży, ale przyjrzymy się tematowi bliżej. Pozdrawiamy!