“dawno takiego g...a nie jadłem”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 96 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

okropnie jedzenie na 10 dań najlepsza lemoniada. jedzenie po prostu stare. jedynie obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwa, w miarę dobre jedzenie. Możliwość oglądania relacji sportowych.
Fajne na spotkanie w większym gronie.

Dziękujemy, Lothse
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z jakiegoś powodu zawsze omijałem ten lokal i to mój wielki błąd. Podczas sobotniego popołudnia zdecydowaliśmy się jednak spróbować. Strzał w 10. Genialne piwo, lepsze niż przypuszczałem, rozpływające się w ustach żeberka i wspaniała golonka. Do tego bardzo sympatyczna i szybka obsługa ( Pani Ola). Bardzo kompetentna Osoba. Z pewnością będziemy wracać
Polecam

1  Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tylko piwo dobre, ale organizacja pracy I obsługa to wielkie nieporozumienie. Pani „manager” to jakaś podlotka nie mająca pojęcia o swojej pracy, pewnie córunia jakiegoś znajomka sknerów właścicieli, którzy chcą się dorobić na oszczędzaniu na personelu, nie tedy droga! Dwie osoby na cała sale i jeden barman to chyba wszystko tłumaczy. Czas oczekiwania na piwo ponad 40 minut, na kieliszek czegoś mocniejszego tyle samo i głupkowate tłumaczenia, ze nie mieli czystych kieliszków, jak tam większość ludzi piwo z kufli pije...
Moja noga już tam więcej nie postanie. Wszystkim będę odradzał ten lokal, szkoda czasu i nerwów!!!

Dziękujemy, 706mariuszj
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro mi, ale jedzenie niesmaczne :(
Porcje maleńkie, za taka cenę byłoby mi wstyd je w ogóle wydawać

1  Dziękujemy, aleksandrak928

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!