“Nieprawdopodobna obsługa ”

Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura
Nr 4 wśród 9 Desery (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 21 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Dawno z czymś takim się nie spotkałem. Napoje i desery podawane bez ładu i składu, albo i wcale... Awanturujący się klienci, płaczące dzieci, brudne stoliki (wytarte na żądanie zgrabnym ruchem wprost na garderobę), a i desery drugiego sortu....

Omijać z daleka, aż ktoś pójdzie po rozum do głowy.

Termin wizyty: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, sy1wester

Zrecenzowano 5 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry wybór, bardzo smacznych czekolad pod każdą postacią. Klimatyczny wystrój, bardzo pasuje do miejsca. Tanio nie jest, ale adekwatnie do jakości.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, TomaszR876
Zrecenzowano 5 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Właściwie to tytuł mówi wszystko. Ulubione miejsce mojego młodszego syna. Baaardzo pysznie. Fakt, trzeba czekać na zamówienie. Ale warto. Polecam.

Dziękujemy, Robert P
Zrecenzowano 4 maja 2016

Nowe miejsce po remoncie. Zdecydowanie mniej miejsca i totalny chaos pod względem obsługi. Po 50 minutach od złożenia zamówienia Pani uprzejmie nas poinformowała żeby trzeba poczekać jeszcze 10 minut. Zrezygnowaliśmy z zamówienie.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na posiłek 45 minut. Brak orzechów, zapomniane zamówienie ( bo komputer się pomylił). Może to wina dużego ruchu. Jedzenie spoko.

1  Dziękujemy, Mike M

Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura? Podziel się wrażeniami!