“U bram niebios”

Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura
Nr 2 wśród 8 Desery (Łódź)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 20 maja 2015

Jeśli gorąca czekolada do picia to tylko u Wedla. Polecam tą bez dodatków, ale jeśli ktoś woli inaczej...
Przepyszne są też czekoladowe naleśniki, a dla osób dbających o linię jogurt z musem malinowym (ale jest na winie, więc ma lekki posmak).
Ado kawy pralinka lub dwie...
idealne miejsce na spotkanie, albo na mały prezent dla samego siebie.
W sklepie można kupić słodkości Wedla, także zindywidualizowane prezenty (torciki wedlowskie)

• Atmosfera
Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 2 maja 2015

Szkoda że jak coś dobre to niezdrowe, niemoralne albo tuczące. Pod ten ostatni przykład łapie się Wedel. Różnorodność smaków ale najbardziej smakuje mi klasyczna czekolada na gorąco. Można tu kupić tez słodkie prezenty dla damy swego serca.
Jak się nietrudno domyśleć tanio tu nie jest. Jak coś dobre to nie może być tanie

Dziękujemy, Majorek999
Zrecenzowano 10 kwietnia 2015

Bardzo ładny elegancki wystrój. Ciekawy, przytulny klimat. Zamówione desery za każdym razem smakują przepysznie.

Dziękujemy, Szeliga-Aleksandra
Zrecenzowano 4 kwietnia 2015

Ilekroć mam okazję wstąpić do pijalni czekolady Wedel staram się to robić. Czekolady są wspaniałe. Wady wizyt u Wedla odnajduję tylko 2. Pierwsza - czekolada jest bardzo, bardzo kaloryczna:). Druga: wystrój pijalni po prostu mi się nie podoba a na dodatek mam ciągłe wrażenie że jest ona strasznie zagracona mnogością wystawionych do sprzedaży towarów.

Dziękujemy, aniuczek
Zrecenzowano 17 marca 2015

Lody wiśniowe z prawdziwą czekoladą w pucharku poprawiające humor nastrój bez różnicy na aurę pogodową w Łodzi i dająca dodatkową energię kawka

• Atmosfera
Dziękujemy, Ika00

Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pijalnie Czekolady E. Wedel Manufaktura? Podziel się wrażeniami!