“Świetne ”
Bierhalle Esplanada — recenzja

Bierhalle Esplanada
Nr 347 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Uwolnij zmysły kosztując naszego wyjątkowego, niepasteryzowanego piwa! Ulegnij urokowi przyjaznego wnętrza. Daj się zaskoczyć niepowtarzalną atmosferą. Poczuj radość, jaką daje Ci nasza uśmiechnięta obsługa! Nadaj imprezie firmowej biesiadny nastrój z suto zastawionym stołem oraz muzyką na żywo. Spraw, by spotkanie z najbliższymi było najmilszym wspomnieniem! Zapraszamy!

Idealne piwo, bardzo miła atmosfera z meczem w tle dla zagorzałych kibiców, przesympatyczna obsługa!

Dziękujemy, Kamila S

Zamówiliśmy wódkę i dwa talerze przekąsek. Niestety rozczarowanie co do jakości serwowanych dań. Wszystkie przekąski z głębokiego oleju, który zdecydowanie powinien być wymieniony już wcześniej. Generalnie poza olejem nie czuło się smaku. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, TomekKasia

Bierhalle Esplanada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bierhalle Esplanada? Podziel się wrażeniami!