“Rodzinne spokojne miejsce z domowym jedzeniem i fantastyczną kawą”
Kawiarnia TuKawka — recenzja

Kawiarnia TuKawka
Nr 283 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Rodzinne miejsce spotkań na Bałutach Radogoszcz z przepyszną kawą oraz z prawdziwie domowym jedzeniem przygotowywanym na miejscu. Nasze dania są zawsze świeże, zdrowe i z najlepszych składników. Mieszanki kawy komponujemy sami i często eksperymentujemy. Miejsce z atmosferą i ludźmi, którzy spowodują, że zawsze do TuKawki wrócisz!
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo klimatyczna kawiarnia, pyszna sałatka fit. Zmienna oferta mieszanek kawy, dzisiaj była naprawdę aromatyczna Adabica Burundi. Ja jestem zachwycony!

Dziękujemy, konradooo777

Kawiarnia TuKawka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia TuKawka? Podziel się wrażeniami!