Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pare lat temu był to jeden z fajniejszych hoteli w których bywam.
Niestety po meblach i sprzętach widać upływający czas i nikt z tym nic nie robi. Fotele w lobby i w pokojach bardzo zniszczone, puste pojemniki na kosmetyki, połamana szczotka do wc, nie są to duże niedociągnięcia, ale kiedyś było zdecydowanie lepiej. Obsługa nadal jest na dobrym poziomie. Śniadania tez są dobre.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy w hotelu z rodziną. Z zewnątrz niepozorny, ale w środku wygląda ok jak na swoje 3 gwiazdki. Pokoje czyste i ładnie, w miarę nowocześnie urządzone. Zakręciłem grzejniki, a mimo wszystko było w nich trochę za ciepło. Klimatyzacja ustawiona na chłodzenie nie pomagała. Moje 5 punktów dotyczą oczywiście tych 3 gwiazdek, bo za ten standard dostaje się bardzo dobrą usługę. Jest to hotel typowo biznesowy i w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem było bardzo mało gości. Do tego stopnia, że zamiast bufetu na śniadanie, musieliśmy wybrać sobie dania z menu i godzinę, o której śniadanie na nas czekało. Myślałem, że w związku z tym nie będzie za dużo do zjedzenia, ale został podstawiony wózek, na którym było bardzo zróżnicowane i smaczne śniadanko. Zaletą hotelu jest duży i bezpieczny parking. Z hotelu jest dość blisko do Manufaktury i aquaparku Fala. W sali restauracyjnej jest kącik dla dzieci. Warty swojej ceny.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, 530mirekt
Zrecenzowano: 4 grudnia 2018

Hotel jak na 3 gwiazdki baaardzo porządny i bardzo miło mnie zaskoczył. W pokoju woda, czajnik, kawa,herbata, lodówka, tv, dekoder, klimatyzacja, internet. Czysto i schludnie. Pokoje ładnie urządzone i czyste. Łazienka duża przestronna( akurat trafiłam na pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, ponieważ reszta była zajęta). W łazience ręczniki i kosmetyki. W szafie w pokoju sejf, art. do czyszczenia obuwia oraz lodówka. Jedyne do czego mogę się doczepić to miękkie i wygniecione materace na łóżkach, ale na krótki pobyt to nie przeszkadza.. Okna w pokoju od strony ulicy dobrze wytłumiają dzwięki-jest cicho. Śniadanie bardzo dobre i obfite.Ogólne wrażenie bardzo dobre, polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony ulicy jest cicho po zamknięciu okien
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Megi-MZ
Zrecenzowano: 2 października 2018

Wszystko było takie, jakie być powinno, tj. pokój czysty, łóżko wygodne, śniadanie bardzo dobre, cena bardzo przyzwoita, z miejscem do parkowania nie było problemu. Polecam z czystym sumieniem. Ważne jest też to, że trzymają poziom od ładnych kilku lat.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 75_tomek
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Krótka jednodobowa wizyta. Wrażęnia OK a z restauracji BARDZO OK!!! Jedzenie wyśmienite - długo się czeka ale na prawdę warto. Pokój skromny ale czysty i wyposażony w to co najbardziej potrzebne - łazienka z prysznicem, telewizor z dekoderem, czajnik itp. Jedyny minus brak wody do picia w pokoju. Pierwszy raz się spotkałem z sytuacją aby nie było wody czy to gazowanej czy niegazowanej. Po za tym obsługa super. Byłem służbowo.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nawet pokój od ulicy był bardzo dobrze wyciszony - oczywiście przy zamkniętych oknach.
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa