Łódź

“Polecam”
Len i Bawełna — recenzja

Len i Bawełna
Nr 143 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: LEN i BAWEŁNA to subtelne połączenie kuchni polskiej, śródziemnnomorskiej i klimatycznego koktajl baru. Lokal usytuowany jest w samym centrum kultowego OFF Piotrkowska. 120 miejsc siedzących podzielonych na kilka stref i 2 poziomy. Do dyspozycji Gości sala someljerska i ogrzewany ogródek. Nowoczesny ale bardzo ciepły i klimatyczny wystrój.

Interesujący punkt w Łodzi. Elegancki, nowoczesny wygląd, miła obsługa i smaczne śniadania. Ciekawe menu, podobało nam się i chętnie kiedyś tam jeszcze wpadniemy. Polecam!

Dziękujemy, empiryczna

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przyciąga kolejnych klientów piekną estetyką wnętrza. Len odwiedziłam dwa razy i przyznam, że za każdym razem czegoś mi brakowało.. spodziewanego efektu "wow" na talerzu, jedzenie jest dobre i tyle. Ceny wygórowane. Pozostał niedosyt.

Dziękujemy, akacja00
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jakiś czas temu biliśmy w restauracji zamówiliśmy steka oraz kurczaka. Kurczak był pyszny, steak miał być medium rare i taki był dodatki bardzo smaczne na deser lody tez na wielki plus. Karta barowa klasyczna. Obsługa bardzo miła. Na pewno nie raz jeszcze zawitamy do restauracji.

Pozdrowienia dla managera Adama

Dziękujemy, igorex97
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jakość nieadekwatna do cen.
Sałatka - vinegrette jedynie jako ozdoba na talerzu , sałata pływająca w oleju/oliwie
Paski wołowiny odgrzewane,z nieodciętą żylastą częścią
Żeberka-rownież odgrzewane,do tego dość słabo.
Sam lokal wygląda ładnie, widać dużo starań w jego aranżację.

Dziękujemy, D_8_T
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wyjątkowy nastrój i atmosfera. Menu dobrze skomponowane i zróżnicowane. Jedliśmy z mężem chłodnik w którym nie było tradyjnego jajka ale były... maliny. Ośmiornica na ziemniaczanej sałacie - doskonała. Zaskakujące ale oczywiście pyszne pierogi z sandaczem. No i polędwica.... idealnie wysmażony stek z sosem z zielonego pieprzu zaspokoił nasze oczekiwania. Na uwagę zasługują domowe lody - podobno codziennie inne snaki. My trafiliśmy na smak palonego masła i śmietanki. Doskonałe! Obsługa bardzo młoda ale sprawna i przemiła. Na pewno będziemy często wracać. Piękne miejsce!

1  Dziękujemy, BasiaLodz

Len i Bawełna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Len i Bawełna? Podziel się wrażeniami!