“Egzotyka na talerzu”

Ganesh Piotrkowska Restauracja Indyjska
Nr 98 wśród 460 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Opis: Pierwszy lokal sieci Ganesh działający nieprzerwanie od 2006 roku. Kameralny, tradycyjny, urzekający swobodną atmosferą. Od momentu otwarcia cieszy się wśród Łodzian dużą popularnością, a przez niektórych określany jest wręcz miejscem „kultowym” na gastronomicznej mapie tego miasta. Dodatkowym atutem tego miejsca jest otwarta kuchnia, dzięki której na bieżąco można podglądać poczynania kucharzy. Przyjdź i sprawdź, jak zaczęła się nasza historia!
Zrecenzowano 20 października 2014

Olbrzymi wybór dań prawdziwie egzotycznych. Dobrze przyprawione (obsługa pomaga wybrać dania niezbyt pikantne). Nie dotyczy to deserów, ale i one sprawią niespodziankę. Klimatyczne miejsce. Nie jest najtaniej, ale to podróż bez konieczności kupowania biletu.

Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 12 października 2014

Jestem wielbicielką kuchni indyjskiej i sama gotuję. Tak niesmacznego jedzenia dawno nie jadłam!!! Mango lassi dobre i tu się kończy to co dobre. Zamówiłam kormę wege z indyjskim serem. Zapach spaleniazny, danie po prostu niesmaczne, choć było tego jak na trzy osoby. Kolejne danie: baranina vindaloo na ostro - coś paskudnego!!! Czuć było tylko chilli w proszku, żadnych innych przypraw stosowanych w kuchni hinduskiej! Skandalicznie ohydne danie! Niestety odradzam to miejsce, a szkoda, bo w Polsce brakuje takich knajp. Lokal był w manufakturze przy rynku.

• Atmosfera
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 7 października 2014

Bardzo dobra restauracja Jedzenie na wysokim poziomie. W sensownej cenie. Do tego restauracja położona jest przy legendarnej ulicy Piotrkowskiej. Obsługą nie byłem zachwycony. Ale też nie mogę narzekać

Dziękujemy, Delog108
Zrecenzowano 18 września 2014

Często do niej wracam, głównie dla moją ulubioną baraninę w sosie Korma. Dania są sporej wielkości - spokojnie można się najeść. Podawane są z ryżem. Ganesh serwuje też pyszne tradycyjne chlebki Naan. Wspaniale smakują też Ajrany - klasyczny lub mango - mniam! Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Marysia B
Zrecenzowano 1 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Piszę o restauracji w Manufakturze. Wszystko co zamówiliśmy,było smaczne,trochę przerobione na polskie podniebienie ale i tak przypominało oryginał.Zaskoczenie to indyjskie piwo którego poza Indiami nigdzie nie widziałem.ceny dobre ale obsługa fatalna.Siedzieliśmy w ogródku a panie kelnerki rozmawiały w środku ,karty dostaliśmy dość szybko ale zanim wróciła po zamowienie minęło 30 min,długo też czekaliśmy na główne posiłki a nie było wtedy dużo gości.

Dziękujemy, GrzegorzWR

Ganesh Piotrkowska Restauracja Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Ganesh Piotrkowska Restauracja Indyjska? Podziel się wrażeniami!