“Okropne śniadanie”
Beza Food and Bourbon — recenzja

Beza Food and Bourbon
Nr 140 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Opis: Słodkie miejsce w centrum Łodzi. Kawiarnia z kawami na wiele sposobów. Pracownia cukiernicza z najlepszymi deserami w Łodzi. Cocktail bar uwielbiający Bourbon. Miejsce z widokiem. #najlepszabezawmieście

Z przykrością stwierdzam, że to, co serwowane jest w Bezie na śniadania, psuje ogólny odbiór tego miejsca. Pomimo przepysznych ciast i wyjątkowo dobrej bezy, śniadanie było okropne. Dość powiedzieć, że po zamówieniu kucharz wyszedł na zakupy do Żabki, czego efektem było połówki bułki z tego sklepu, które znalazły się na naszych talerzach.

Co gorsze, omlet podany był chłodny, przez co ciężko było się zmusić do kolejnych kęsów. Co ciekawe, z kuchni wyszedł około 5-6 minut wcześniej. Kelnerka postanowiła jednak przygotować wcześniej kawę i podać ciastko innej parze, w momencie gdy nasze omlety stały na barze i stygły. Ciężko jest znaleźć odpowiednie słowa do opisania takiego podejścia.

Podsumowując - Bezę należy omijać szerokim łukiem, gdy mamy ochotę na zjedzenie dobrego i ciepłego, śniadania.

1  Dziękujemy, tomaszr557

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze wpadaliśmy na malutkie słodkości i pyszna kawkę, ale ostatnio przemiły wlasciciel skusił do przyjścia na śniadanie, które okazało się rewelacyjne! Wytrawny omlet z boczkiem oraz omlet na słodko - PYCHA
Atmosfera bardzo przyjemna
Super miejsce w samym centrum Łodzi, przy chyba obecnie najpiękniejszym skrzyżowaniu w naszym mieście

2  Dziękujemy, aleGronox
Zrecenzowano 4 września 2019

Cudownie i pięknie. :) Słodycze, cocktaile oraz rzeczy na słono - na niczym się nie zawiodłem. Mimo, ze mieszkam w Krakowie, już planuję kiedy by wrócić i spróbować nowego, jesiennego menu. :D

Dziękujemy, MichalLori
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Do Bezy trafiłam dzięki niezawodnej Krytyce Kulinarnej.
Zachwyciłam się już od wejścia: cudownie zaaranżowane miejsce pełne światła z pięknie wyeksponowanymi słodkościami kusiło już na pierwszy rzut oka.
Podczas dwóch wizyt zjadłam zarówno na słodko, jak i słono.
Polecam wybitne makaroniki o wspaniałej strukturze, która przyjemnie ugina się przy każdym kęsie; genialne bezy i ciasta z musami zachwycające zarówno aparycją, jak i smakiem
Bardzo zacnie zaskoczyły mnie brioszki z wytrawnymi dodatkami, ale totalnym hitem okazała się karta drinków- doskonale skomponowana, kreatywna i zaskakująca

Serdecznie pozdrawiam Pana Przemka, który jako właściciel dzielne obsługiwał lokal w majówkę- mimo że był sam na pokładzie, to uraczył nas nie tylko doskonałą ucztą i anegdotkami o serwowanych daniach i drinkach, ale też inspirującą rozmową.
Równy z Pana Gość! ✋

Do zobaczenia następnym razem w Łodzi, #CulinaryGangster ☠️

1  Dziękujemy, theempyrean
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Beza food and bourbon to wspaniała kawiarnia. Są w niej wyjątkowo pyszne ciasta a każde z nich jest małym dziełem sztuki. Odkąd byłam tam po raz pierwszy uważam, że nie warto chodzić do innych kawiarni na ciasto, szarlotkę każdy może sobie zrobić sam w domu, ale takich ciastek jak w Bezie już nie.
Dodatkowym atutem jest piękne wnętrze, i dobra lokalizacja tuż obok Manufaktury/Parku Śledzia.
Ceny są średnie.
W kawiarni są również ciekawe propozycje kaw.
Obsługa jest miła i pomocna i uśmiechnięta.
Same plusy. Polecam!

Dziękujemy, 143ilonam

Beza Food and Bourbon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beza Food and Bourbon? Podziel się wrażeniami!