“Najwspanialsze miejsce w Łodzi.”
Beza Food and Bourbon — recenzja

Beza Food and Bourbon
Nr 140 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Słodkie miejsce w centrum Łodzi. Kawiarnia z kawami na wiele sposobów. Pracownia cukiernicza z najlepszymi deserami w Łodzi. Cocktail bar uwielbiający Bourbon. Miejsce z widokiem. #najlepszabezawmieście
Zrecenzowano 4 września 2019

Cudownie i pięknie. :) Słodycze, cocktaile oraz rzeczy na słono - na niczym się nie zawiodłem. Mimo, ze mieszkam w Krakowie, już planuję kiedy by wrócić i spróbować nowego, jesiennego menu. :D

Dziękujemy, MichalLori

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Do Bezy trafiłam dzięki niezawodnej Krytyce Kulinarnej.
Zachwyciłam się już od wejścia: cudownie zaaranżowane miejsce pełne światła z pięknie wyeksponowanymi słodkościami kusiło już na pierwszy rzut oka.
Podczas dwóch wizyt zjadłam zarówno na słodko, jak i słono.
Polecam wybitne makaroniki o wspaniałej strukturze, która przyjemnie ugina się przy każdym kęsie; genialne bezy i ciasta z musami zachwycające zarówno aparycją, jak i smakiem
Bardzo zacnie zaskoczyły mnie brioszki z wytrawnymi dodatkami, ale totalnym hitem okazała się karta drinków- doskonale skomponowana, kreatywna i zaskakująca

Serdecznie pozdrawiam Pana Przemka, który jako właściciel dzielne obsługiwał lokal w majówkę- mimo że był sam na pokładzie, to uraczył nas nie tylko doskonałą ucztą i anegdotkami o serwowanych daniach i drinkach, ale też inspirującą rozmową.
Równy z Pana Gość! ✋

Do zobaczenia następnym razem w Łodzi, #CulinaryGangster ☠️

1  Dziękujemy, theempyrean
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Beza food and bourbon to wspaniała kawiarnia. Są w niej wyjątkowo pyszne ciasta a każde z nich jest małym dziełem sztuki. Odkąd byłam tam po raz pierwszy uważam, że nie warto chodzić do innych kawiarni na ciasto, szarlotkę każdy może sobie zrobić sam w domu, ale takich ciastek jak w Bezie już nie.
Dodatkowym atutem jest piękne wnętrze, i dobra lokalizacja tuż obok Manufaktury/Parku Śledzia.
Ceny są średnie.
W kawiarni są również ciekawe propozycje kaw.
Obsługa jest miła i pomocna i uśmiechnięta.
Same plusy. Polecam!

Dziękujemy, 143ilonam
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

To zdecydowanie moje ulubione miejsce na mapie kulinarnej Łodzi. Wnętrze fantastycznie urządzone. Ciastka to małe dzieła sztuki. Nie tylko wyglądają ale są przepyszne. Kocham kawę a kawa w Bezie jest naprawdę dobra. Często bywam w Łodzi w ramach obowiązków zawodowych a Lunch i deser w bezie to mój ulubiony punkt dnia.

Dziękujemy, Patriszka
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dość nowe miejsce na mapie kawiarnianej Łodzi. Dobra lokalizacja z widokiem na Pałac Poznańskiego, 2 kroki od Manufaktury. Ciastka cieszą oko, drażnią subtelnie podniebienie - takie małe cukiernicze dzieła sztuki. A kawa infuzowana mango poezja! Co istotne - przemiła i fachowa obsługa. Będę tam wracać :)

Dziękujemy, 454monikak

Beza Food and Bourbon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beza Food and Bourbon? Podziel się wrażeniami!