“Złe jedzenie”
Bubamara — recenzja

Bubamara
Nr 152 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 4 września 2019

W restauracji bubamara byłam raz z rodziną. Podana nam zupa gulaszowa sprawiła, że więcej tego miejsca nie odwiedzę i odradzam wizytę każdemu, a przynajmniej nie zamawiajcie zupy gulaszowej.
Podano nam zupę o nieprzyjemnym zapachu, w której pływały niechlujnie przygotowane kawałki mięsa. Było to zarówno gotowane mięso drobiowe jak i fragmenty pieczonych/grilowanych mięs czerwonych. Zupa była nie przyprawiona, pływały w niej kilka kawałków marchewki i korzenia pietruszki, jedna osoba znalazła mały kawałek papryki. Wyglądało to jakbyśmy dostali resztki rozwodnionego rosołu z resztkami mięsa. Osobiście wstydziłabym się podać takie danie w domu.

Dziękujemy, Małgorzata M

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy w okolicznych restauracjach stoliki były zajęte w Bubamara było pusto - to sygnał który zignorowałem. Chłodnik szczawiowy to zimna breja z gumowymi szyjkami rakowymi, skrzydła faszerowane nie smakowały jakoś specjalnie - zwykłe skrzydełka bez krzty finezji w smaku, z pomysłem lecz na tym koniec. Sałatka szopska smakowała jakby warzywa całą noc czekały w lodówce na to aż ktoś zechce je stamtąd wydostać... tragedia. Obsługa bardzo sympatyczna i w tej kwestii złego słowa nie mogę powiedzieć.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

w miejsce to trafiliśmy zupełnie przypadkowo, okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, duże porcje. Zachwycił nas pieczony prosiak na wejściu. Odwiedziliśmy drugi raz restaurację a tym razem była jagnięcina, również pyszna. Postanowiliśmy zaprosić znajomych sierpniu na w/w wspomnianego prosiaczka czy też jagnięcinę ale okazało się, że już restauracja nie ma tego w menu, czego bardzo żałujemy, a szkoda.

Dziękujemy, GRAŻYNA B
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym miejscu pierwszy raz, zamówiliśmy pieczoną kaczkę z grilla i byl to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Obsluga kompetentna i bardzo miła. Napewno wrocimy.

Dziękujemy, ciekawygastronomi
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie i obsługa rewelacyjne. Duże porcje przy rozsądnych cenach. Restauracja położona w ładnym zielonym miejscu.

Dziękujemy, Michał Z

Bubamara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubamara? Podziel się wrażeniami!