“Nieporozumienie”
Bubamara — recenzja

Bubamara
Nr 152 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy w okolicznych restauracjach stoliki były zajęte w Bubamara było pusto - to sygnał który zignorowałem. Chłodnik szczawiowy to zimna breja z gumowymi szyjkami rakowymi, skrzydła faszerowane nie smakowały jakoś specjalnie - zwykłe skrzydełka bez krzty finezji w smaku, z pomysłem lecz na tym koniec. Sałatka szopska smakowała jakby warzywa całą noc czekały w lodówce na to aż ktoś zechce je stamtąd wydostać... tragedia. Obsługa bardzo sympatyczna i w tej kwestii złego słowa nie mogę powiedzieć.

Dziękujemy, patrykuwem

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

w miejsce to trafiliśmy zupełnie przypadkowo, okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, duże porcje. Zachwycił nas pieczony prosiak na wejściu. Odwiedziliśmy drugi raz restaurację a tym razem była jagnięcina, również pyszna. Postanowiliśmy zaprosić znajomych sierpniu na w/w wspomnianego prosiaczka czy też jagnięcinę ale okazało się, że już restauracja nie ma tego w menu, czego bardzo żałujemy, a szkoda.

Dziękujemy, GRAŻYNA B
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym miejscu pierwszy raz, zamówiliśmy pieczoną kaczkę z grilla i byl to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Obsluga kompetentna i bardzo miła. Napewno wrocimy.

Dziękujemy, ciekawygastronomi
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie i obsługa rewelacyjne. Duże porcje przy rozsądnych cenach. Restauracja położona w ładnym zielonym miejscu.

Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo fajna wizyta w restauracji, jedzenie bardzo smacznego ,ceny przystępne oraz bardzo miła i kompetentna obsługa. Polecam

Dziękujemy, MlodyLDZ17

Bubamara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubamara? Podziel się wrażeniami!