“Świetne miejsce”
Bubamara — recenzja

Bubamara
Nr 152 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym miejscu pierwszy raz, zamówiliśmy pieczoną kaczkę z grilla i byl to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Obsluga kompetentna i bardzo miła. Napewno wrocimy.

Dziękujemy, ciekawygastronomi

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie i obsługa rewelacyjne. Duże porcje przy rozsądnych cenach. Restauracja położona w ładnym zielonym miejscu.

Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo fajna wizyta w restauracji, jedzenie bardzo smacznego ,ceny przystępne oraz bardzo miła i kompetentna obsługa. Polecam

Dziękujemy, MlodyLDZ17
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Troszkę na uboczu rynku manufaktury została otwarty nowa restauracja.
Pierwszy test zdecydowanie zdany, obsługa profesjonalna, dania pyszne i pięknie podane. Króluje kuchnia bałkańska. Sałatka szopska zdecydowanie za mała.

1  Dziękujemy, eligiuszh
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy wieczór postanowiliśmy spędzić we dwoje w nowootwartej restauracji na rynku manufaktury „bubamara”. Zdecydowanie zaintrygowała nas nazwa oraz kuchnia, która inspirowana jest kuchnia bałkańska. Zachęceni przez rekomendacje kelnerki zamówiliśmy pljeskavice i żebro wołowe. Był to strzał w dziesiątkę! Mięso było delikatne a zarazem soczyste i aromatyczne w obu przypadkach. Wszystko dopełniały dodatki, które były idealnym uzupełnieniem obu dan. Zdecydowanie polecam, zarówno na niezobowiązujące spotkanie, randkę czy rodzinna kolacje. Mniam!

Dziękujemy, ololusia

Bubamara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubamara? Podziel się wrażeniami!