Łódź

“Polecam!”
Stacja Widzew — recenzja

Stacja Widzew
Zamów online
Nr 286 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Restauracja Stacja Widzew charakteryzuje się pizzą wypiekaną w piecu opalanym drewnem. Na naszych klientów oprócz pizzy czekają min. różnorodne makarony, burgery oraz sałatki.
Zrecenzowano 2 września 2019

Świetne miejsce, przesympatyczna obsługa - baaaaaardzo dobre jedzenie!!! Pizza i hamburgery palce lizać! Polecam :D

1  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stacja Widzew — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stacja Widzew? Podziel się wrażeniami!