“Zdecydowanie polecam”
Las Tablas — recenzja

Las Tablas
Nr 142 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Opis: Na początek tapas... - ...a potem już tylko dobra zabawa. Mamy jeden cel, aby każdy wyszedł od nas najedzony i w hiszpańskim nastroju! Las Tablas to deski, na których serwujemy smaki i aromaty Półwyspu Iberyjskiego. Podobno, jak raz posmakujesz Hiszpanii, to już zawsze będzie do niej wracał. Tak też było z nami... tylko my zabraliśmy ze sobą cząstkę tego, co pokochaliśmy do rodzimej Łodzi! Dajemy Wam możliwość doświadczenia tego od deski do deski. W menu znajdziecie paelle z owocami morza, krokiety z szynką serrano, churros oraz wiele wiele innych ciekawych dań. Serdecznie zapraszamy !
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Weszliśmy w to miejsce mając ochotę na coś z kuchni hiszpańskiej, szczerze mogę polecić, bardzo nam smakowały zarówno tapasy jak i dania główne

Dziękujemy, Marcin B

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzonko, super wino i znające się na rzeczy obsługa. Przyjemna atmosfera. Gorąco polecam to miejsce

Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Kreatywna kuchnia, która broni się od przystawki po dania główne! Zawsze pysznie i w hiszpańskim klimacie Do posiłków najsmaczniejsze wina w mieście. Bardzo miła obsługa zaangażowana w cały projekt pod tytułem Las tablas. Polecam!❗️

Dziękujemy, V848HApaulina
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Las Tablas ze znajomymi w poszukiwaniu oryginalnej kuchni i nie zawiedliśmy się. Spróbowaliśmy praktycznie wszystkich tapasów z karty (jedynym, którego nie spróbowaliśmy był bodajże croquetas) i każdy był świetny. Produkty były świeże i przygotowane w punkt. Na koniec zamówiliśmy sorbet i kawę, które okazały się absolutną rewelką. Jeśli będziesz w Łodzi, musisz tu koniecznie wstąpić!

Dziękujemy, pawe_k530
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Młodziutka, aczkolwiek świetna restauracja. Jedzenie pyszne i dobrej jakości, pogodni, uśmiechnięci pracownicy, doskonałe miejsce na zwykłe wyjście z rodziną czy znajomymi lub większą imprezę typu wieczór panieński. Restauracja na pewno zajmie stałe miejsce na mojej liście miejsc do odwiedzania :)

Dziękujemy, Sonia G

Las Tablas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Las Tablas? Podziel się wrażeniami!