“Doskonale”
Las Tablas — recenzja

Las Tablas
Nr 142 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Na początek tapas... - ...a potem już tylko dobra zabawa. Mamy jeden cel, aby każdy wyszedł od nas najedzony i w hiszpańskim nastroju! Las Tablas to deski, na których serwujemy smaki i aromaty Półwyspu Iberyjskiego. Podobno, jak raz posmakujesz Hiszpanii, to już zawsze będzie do niej wracał. Tak też było z nami... tylko my zabraliśmy ze sobą cząstkę tego, co pokochaliśmy do rodzimej Łodzi! Dajemy Wam możliwość doświadczenia tego od deski do deski. W menu znajdziecie paelle z owocami morza, krokiety z szynką serrano, churros oraz wiele wiele innych ciekawych dań. Serdecznie zapraszamy !
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Kreatywna kuchnia, która broni się od przystawki po dania główne! Zawsze pysznie i w hiszpańskim klimacie Do posiłków najsmaczniejsze wina w mieście. Bardzo miła obsługa zaangażowana w cały projekt pod tytułem Las tablas. Polecam!❗️

Dziękujemy, V848HApaulina

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Las Tablas ze znajomymi w poszukiwaniu oryginalnej kuchni i nie zawiedliśmy się. Spróbowaliśmy praktycznie wszystkich tapasów z karty (jedynym, którego nie spróbowaliśmy był bodajże croquetas) i każdy był świetny. Produkty były świeże i przygotowane w punkt. Na koniec zamówiliśmy sorbet i kawę, które okazały się absolutną rewelką. Jeśli będziesz w Łodzi, musisz tu koniecznie wstąpić!

Dziękujemy, pawe_k530
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Młodziutka, aczkolwiek świetna restauracja. Jedzenie pyszne i dobrej jakości, pogodni, uśmiechnięci pracownicy, doskonałe miejsce na zwykłe wyjście z rodziną czy znajomymi lub większą imprezę typu wieczór panieński. Restauracja na pewno zajmie stałe miejsce na mojej liście miejsc do odwiedzania :)

Dziękujemy, Sonia G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wybraliśmy się ostatnio ze znajomymi, wszystkie zamówione dania były pyszne. Wyszliśmy zadowoleni, polecamy serdecznie! Klimat jak w

Dziękujemy, mim_oska
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Domowe wino bardzo tanio 8 zł średniej jakości:)
Obsługa hmmm prawie niewidoczna
Na tarasy trzeba czekać około 20 minut w hiszpani są od ręki:)
Deska serów i wędlin tania koszt 30zl niby dla 2 osób ale raczej dla jednej wg mnie i uwaga bardzo słaba jak w tytule takie sery można zakupić w hiszpańskim tygodniu lidla a szynka? Kaszanka salami i jakaś krucha szynka jak dla mnie bardzo słabo i ta obsługa bardziej byli zajęci pogaduchami ze osoba niż obsługa sali...

Dziękujemy, 533edytap

Las Tablas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Las Tablas? Podziel się wrażeniami!