Łódź

“Moja ulubiona łódzka restauracja”
Las Tablas — recenzja

Las Tablas
Nr 142 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Na początek tapas... - ...a potem już tylko dobra zabawa. Mamy jeden cel, aby każdy wyszedł od nas najedzony i w hiszpańskim nastroju! Las Tablas to deski, na których serwujemy smaki i aromaty Półwyspu Iberyjskiego. Podobno, jak raz posmakujesz Hiszpanii, to już zawsze będzie do niej wracał. Tak też było z nami... tylko my zabraliśmy ze sobą cząstkę tego, co pokochaliśmy do rodzimej Łodzi! Dajemy Wam możliwość doświadczenia tego od deski do deski. W menu znajdziecie paelle z owocami morza, krokiety z szynką serrano, churros oraz wiele wiele innych ciekawych dań. Serdecznie zapraszamy !
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Młodziutka, aczkolwiek świetna restauracja. Jedzenie pyszne i dobrej jakości, pogodni, uśmiechnięci pracownicy, doskonałe miejsce na zwykłe wyjście z rodziną czy znajomymi lub większą imprezę typu wieczór panieński. Restauracja na pewno zajmie stałe miejsce na mojej liście miejsc do odwiedzania :)

Dziękujemy, Sonia G

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wybraliśmy się ostatnio ze znajomymi, wszystkie zamówione dania były pyszne. Wyszliśmy zadowoleni, polecamy serdecznie! Klimat jak w

Dziękujemy, mim_oska
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Domowe wino bardzo tanio 8 zł średniej jakości:)
Obsługa hmmm prawie niewidoczna
Na tarasy trzeba czekać około 20 minut w hiszpani są od ręki:)
Deska serów i wędlin tania koszt 30zl niby dla 2 osób ale raczej dla jednej wg mnie i uwaga bardzo słaba jak w tytule takie sery można zakupić w hiszpańskim tygodniu lidla a szynka? Kaszanka salami i jakaś krucha szynka jak dla mnie bardzo słabo i ta obsługa bardziej byli zajęci pogaduchami ze osoba niż obsługa sali...

Dziękujemy, 533edytap
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Sobota, godzina 20:00. Zajęte w środku 3 stoliki, na zewnątrz kilka ale obłożenie lokalu około 50%. Zamówiliśmy dwa drinki i dwa tapasy. Oczekiwanie na tapasy 30 minut...na drinki jeszcze dłużej. Po zjedzeniu tapasów, zrezygnowaliśmy z drinków, minęło blisko 40 minut. Oczekiwanie na rachunek blisko 10 minut, rachunek przyszedł z błędem...
Kelnerka nas obsługująca przeprosiła i nadmieniła, że jest nowa i dopiero się uczy. I nie mam o to pretensji. Natomiast mam pretensje do reszty personelu, który widząc co się dzieje w żaden sposób nie reagował, nie pomagał i nie przejął stolika i zamówień. Tak się nie robi. Generalnie idea tapas baru została całkowicie zastrzelona przez personel.
Dwie gwiazdki tylko za to, że tapasy były ok, poprawne.

Dziękujemy, lukaszszewczyk
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie- kucharz robi cuda z daniami . Obsługa sympatyczna i pomocna . Można poczuć klimat Hiszpanii w tym miejscu. Polecam każdemu na romantyczna kolacje czy tez spotkanie ze znajomymi

Dziękujemy, Damian P

Las Tablas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Las Tablas? Podziel się wrażeniami!