Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny Hotel w świetnym miejscu jak skończy sie remont drogi bedzie bajka.
Pokoj rewelacja a bar na dachu jest świetną opcją. Obsługa super, na śniadaniu brakuje mi tylko kucharza który robi jajecznice lub omlet

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krzysztofcJ284WQ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andrzej_Hl, Kierownik, PURO Łódź CentrumOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Panie Krzysztofie,

Bardzo dziękuję za tę opinię! My również czekamy z niecierpliwością na zakończenie remontu ulicy Ogrodowej, które wg. wykonawcy zaplanowane jest na październik 2019.
Następnym razem proszę tylko powiedzieć obsłudze a kucharze przygotują dla Pana ulubiony omlet :)

Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, przemiła obsługa, wspaniała kuchnia, niesamowity klimat to właśnie hotel PURO w Łodzi. Kołdry i poduszki jak puch, mieliśmy wrażenie, że śpimy na chmurce. Jedyne co bym zmieniła, bardziej nastrojową saunę i pokój do masażu - za jasno i trochę laboratoryjnie.

Dziękujemy, izizia

Dziękuję bardzo za tę wspaniałą reklamę naszego Hotelu :) W naszym PRISMA SPA zależało nam na pięknym widoku na Pałac Poznańskiego stąd duże przeszklone okna zarówno w Saunie, jak i w pokojach do masażu.

Do zobaczenia w PURO!

Pozdrawiam,
Andrzej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo podróżuję i w hotelach nocuję 2-3 razy w tygodniu. Dawno nie spałem w tak dobrym hotelu. Piękny design, czysto. Miła obsługa. A na takim sprzęcie nigdy dotąd nie ćwiczyłem. Niesamowity hotel. Położenie przy centrum handlowym Manufaktura to również ogromna zaleta!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, GrzegorzLeszczuk
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

PURO- NAJLEPSZY HOTEL w Łodzi. Wojtek z recepcji bardzo pomocny i mega sympatyczna osoba. Pokoje super, jedzenie obsługa to same plusy. Polecam zarówno dla podróżujących biznesowo, par czy rodzin. Kazdy znajdzie coś dla siebie i na pewno odpocznie. Jeden z lepszych jak nie najlepszych hoteli w Polsce. Polecam. Monika.

1  Dziękujemy, monikaprzemek
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dbałość o każdy szczegół!
Od wystroju pokoju, do spaceru z przewodnikiem, przez śniadanie.
Nie znalazłam ani jednej rzeczy, która powinna zostać poprawiona.
Brawo!
Sala kinowa, bar na ostatnim piętrze, spa i sala fitness
Wrócę zapewne niebawem!

1  Dziękujemy, Peggykombinera