“POLECAM”
Affogato — recenzja

Affogato
Nr 13 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Affogato znajduje się w ścisłym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy przy Piotrkowskiej 90. To właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - szef kuchni Maciej Rosiński stworzył autorską kartę dań łączącą wpływy kuchni z całego świata. Zapraszamy!

Szostka z maly minusem. Miejsce doskonale pod wzgledem kulinarnym! Doskonalym. Wielka szkoda, ze tak malo takich miejsc jest w Lodzi. Jedzenie wybitne! Doslownie!!! Osmiornica rozplywa sie w ustach, troc niebo w gebie, zeberko brak slow, jagniecina wspaniala! Poklony dla szefa kuchni. A maly minus za obsluge. Wspaniala restauracja! Na pewno wrocimy.

Dziękujemy, bubasek

Zrecenzowano 9 września 2019

Nie chcę zabrzmieć jak malkontent, ale chciałbym by wzięto ten komentarz jako konstruktywną uwagę. Przystawki jak troć czy kurki były pyszne. Co do głównych dań, to zacznę od szczerego komentarza 6cio letniego syna mojej partnerki - jeśli ośmiornica będzie gumowata, to dostaną 3 gwiazdki. Była genialna w przepysznym risotto - solidne 5/5 gwiazdek! Najmłodszy dostał bardzo dobrze zdobioną pierś kurczaka na kremowym puree ziemniaczanym. I tutaj zaczyna się wspomniane ale... Jagnięcina mojej partnerki wyglądała Wow i smakowała... jedynie całkowicie zbędne było jej wędzenie. Zabiło prawie całkowicie smak mięsa, a jest to naturalnie pyyyszne mięso. Mając na uwadze wędzoną troć, wędzone masło do przekąski podanej na samym początku, wędzone mleko użyte do lodów jakie dostal do spróbowania nasz mały gość (wg mnie nie działa ten smak w słodkim deserze)... proszę mieć to na uwadze zamawiając jedzenie, zabija naturalny smak bardzo dobrze dobranych składników oferowanych tutaj potraw... ja kocham dobre jedzenie i uwielbiam się cieszyć smakami. Prośba do szefa kuchni, ostrożnie z wędzeniem... ;) ale to jest tylko moja subiektywna opinia...

1  Dziękujemy, Slawek R
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyrwana z kontekstu.
W streetfoodowej Łodzi takich miejsc jak affogato jest jak na lekarstwo. Bardzo dobra kuchnia podana w nietuzinkowym stylu. Doskonały, wręcz ogromny wybór wina i obsługa która naprawdę zna temat. Jedyny minus to trudno znalezc miejsce do zaparkowania, ale warto się przejść.

Dziękujemy, arturldz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo polecam restaurację. Obsługa na 5! Niezwykle miłe i pomocne kelnerki, uśmiechnięte służyły radą i dopytywały czy wszystko w porządku. Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna - sprzyja relaksowi z bardzo dobrym jedzeniem w roli głównej. W trakcie ostatniej wizyty spróbowałam deseru, który był mistrzostwem świata! niestety nie przytoczę jego nazwy, ale była to jedna z lepszych rzeczy jakie jadłam życiu!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, weroniweroni
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Kuchnia na wysokim poziomie. Ceny nie są wygórowane. Dania bardzo syte. Macka z ośmiornicy bardzo dobra! Polecam

Dziękujemy, maria19931210

Affogato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Affogato? Podziel się wrażeniami!