“Pysznie... Ale...”
Affogato — recenzja

Affogato
Nr 10 wśród 567 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Affogato znajduje się w ścisłym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy przy Piotrkowskiej 90. To właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - szef kuchni Jakub Hamankiewicz stworzył autorską kartę dań łączącą wpływy kuchni z całego świata. Zapraszamy!
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie chcę zabrzmieć jak malkontent, ale chciałbym by wzięto ten komentarz jako konstruktywną uwagę. Przystawki jak troć czy kurki były pyszne. Co do głównych dań, to zacznę od szczerego komentarza 6cio letniego syna mojej partnerki - jeśli ośmiornica będzie gumowata, to dostaną 3 gwiazdki. Była genialna w przepysznym risotto - solidne 5/5 gwiazdek! Najmłodszy dostał bardzo dobrze zdobioną pierś kurczaka na kremowym puree ziemniaczanym. I tutaj zaczyna się wspomniane ale... Jagnięcina mojej partnerki wyglądała Wow i smakowała... jedynie całkowicie zbędne było jej wędzenie. Zabiło prawie całkowicie smak mięsa, a jest to naturalnie pyyyszne mięso. Mając na uwadze wędzoną troć, wędzone masło do przekąski podanej na samym początku, wędzone mleko użyte do lodów jakie dostal do spróbowania nasz mały gość (wg mnie nie działa ten smak w słodkim deserze)... proszę mieć to na uwadze zamawiając jedzenie, zabija naturalny smak bardzo dobrze dobranych składników oferowanych tutaj potraw... ja kocham dobre jedzenie i uwielbiam się cieszyć smakami. Prośba do szefa kuchni, ostrożnie z wędzeniem... ;) ale to jest tylko moja subiektywna opinia...

1  Dziękujemy, Slawek R

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyrwana z kontekstu.
W streetfoodowej Łodzi takich miejsc jak affogato jest jak na lekarstwo. Bardzo dobra kuchnia podana w nietuzinkowym stylu. Doskonały, wręcz ogromny wybór wina i obsługa która naprawdę zna temat. Jedyny minus to trudno znalezc miejsce do zaparkowania, ale warto się przejść.

Dziękujemy, arturldz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super kuchnia, wszystko bardzo dobre. Obsługa bardzo miła i pomocna, duży wybór wina, każdy znajdzie coś dla siebie. :)

Dziękujemy, simpled2019
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce i rozkosz dla podniebienia. Wyjątkowe smaki, unikalne pomysły. Polecam smakoszom! Z pewnością tu wrócę!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, A1725FAjoannal
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne przegrzebki smażone z jednej strony do tego aksamitne risotto mmm pycha i choć tam wracamy zawsze z zamiarem zjedzenia czegoś innego niestety kończy się na tym samym:) miła obsługa zawsze goździk we flakoniku wywołuje uśmiech na mej twarzy:) jaki czekadelko przepyszne rodzaje masełka wędzone oraz pietruszkowe jak dobrze pamietam do tego wypiekany przez nich chlebuś bo palce lizać i do tego jakaś niespodzianka Za każdym razem inna :) kucharz na medal:) ukłony dla tego pana i uwaga niebawem wracam :) mąż jadł jagnięcinę tez zadowolony :) zdjęć nie zrobiłam bo odrazu się rzuciłam na jedzenie może następnym razem się powstrzymam :)

Dziękujemy, 533edytap

Affogato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Affogato? Podziel się wrażeniami!