“To nie to miasto”
Affogato — recenzja

Affogato
Nr 13 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Affogato znajduje się w ścisłym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy przy Piotrkowskiej 90. To właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - szef kuchni Maciej Rosiński stworzył autorską kartę dań łączącą wpływy kuchni z całego świata. Zapraszamy!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyrwana z kontekstu.
W streetfoodowej Łodzi takich miejsc jak affogato jest jak na lekarstwo. Bardzo dobra kuchnia podana w nietuzinkowym stylu. Doskonały, wręcz ogromny wybór wina i obsługa która naprawdę zna temat. Jedyny minus to trudno znalezc miejsce do zaparkowania, ale warto się przejść.

Dziękujemy, arturldz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo polecam restaurację. Obsługa na 5! Niezwykle miłe i pomocne kelnerki, uśmiechnięte służyły radą i dopytywały czy wszystko w porządku. Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna - sprzyja relaksowi z bardzo dobrym jedzeniem w roli głównej. W trakcie ostatniej wizyty spróbowałam deseru, który był mistrzostwem świata! niestety nie przytoczę jego nazwy, ale była to jedna z lepszych rzeczy jakie jadłam życiu!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, weroniweroni
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Kuchnia na wysokim poziomie. Ceny nie są wygórowane. Dania bardzo syte. Macka z ośmiornicy bardzo dobra! Polecam

Dziękujemy, maria19931210
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super kuchnia, wszystko bardzo dobre. Obsługa bardzo miła i pomocna, duży wybór wina, każdy znajdzie coś dla siebie. :)

Dziękujemy, simpled2019
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce i rozkosz dla podniebienia. Wyjątkowe smaki, unikalne pomysły. Polecam smakoszom! Z pewnością tu wrócę!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, A1725FAjoannal

Affogato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Affogato? Podziel się wrażeniami!