“Pyszne jedzenie!”
Revelo — recenzja

Revelo
Nr 31 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Jedzenie jest przepyszne, porcje są średniej wielkości, więc osoba z wilczym apetytem może go nie zaspokoić, ale ktoś chętny spróbować wspaniałej kompozycji smaków na pewno będzie zadowolony. Obsługa bardzo miła, wystrój oraz ogródek bardzo klimatyczny. Polecam :)

Dziękujemy, Michał W

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Smaczne dania, ale trzeba na nie długo czekać. Obsługa lub kuchnia nie radzi sobie przy większej ilości gości. Restauracja posiada wyjątkowy ogród i to w samym centrum miasta.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety wizyta w tej restauracji była ciągłym oczekiwaniem. Najpierw czekalismy 30 min. na podanie karty dań, następnie 20 min. na wodę. Po jakiś 15 min. zostały nam podane czekadełka, nie można powiedzieć były smaczne, krem z buraka z kaparem oraz czarnym kawiorem. Na przystawkę oczekiwaliśmy około 20-25 min. był to kurek z jarmurzem, ta potrawa była naprawdę smaczna. Niestety później znowu nastąpiło oczekiwanie... danie główne trafiło do nas po 50 min., przepraszam do jednego z nas, następne danie zostało popodane po 10-15 min. Niestety już niezbyt ciepłe. Pierwszym daniem był rostbef w sosie czekoladowym, niestety był zbyt mocno wysmażony. Drugim z dań głównych było tagiatelle z krewetkami z borowikami smażonymi na maśle, jak wspomniałem wcześniej nie były podane zbyt ciepłe przez co było to mdłe. Później po 20 dostaliśmy deser mimo restauracja była praktycznie pusta. Kelnerka spytała czy nam smakowało, usłyszawszy że nie koniecznie, nijak tego nie skomentowała. Dostaliśmy rachunek i opuscilismy ten przybytek. Niestety nie polecam tej restauracji, ani bardzo smacznie ani tanio ani czas oczekiwania nie jest zadowalający. Chciałbym dodać że był to wieczór walentynkowy, niestety mimo to czas oczekiwania i tak był niedopuszczalny.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bartoszgrad
Zrecenzowano 14 października 2018

Niesamowicie klimatyczne miejsce starej fabrykanckiej Łodzi. Obsługa profesjonalna, miła, troskliwa, zawsze czuwająca, przy czym nauki musiała pewnie brać też u Orszuli Kochanowskiej - jest, a jakoby jej nie było. Z dań bez wątpienia godna polecenia kaczka. Czy to pieczona połówka z sosem jabłkowo-wiśniowym, czy pierś sous vide z mile zaskakującym kozim sernikiem buraczanym. Niesamowitą feerię smakowych odczuć spowodowały też pierożki z łososiem. Potrawy podane w bardzo apetycznej formie. Czas oczekiwania na realizację zamówienia krótki. Czy trzeba czegoś więcej?

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, I8784PEjanb
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, pięknie podane potrawy. Wszystkie smaki idealnie dobrane. Kompozycja na talerzu aż zapiera dech w piersiach! nie pozostawię bez komentarza też obsługi... rewelacja. Tak rzadko spotyka się dobrą obsługę... a tutaj niespodzianka: dziewczyny są przemiłe a jednocześnie starają się być tłem - idealnie - ciche, spokojne, uśmiechnięte. Doradzą, są czujne i wszystko na czas podają. O to chodzi! To są prawdziwe kelnerki. Właściciel cały czas obecny, ale razem z kelnerkami nie przeszkadza gościom. Warto zaznaczyć, że to też jedna z nielicznych restauracji gdzie nie czuje się presji, że po zjedzeniu trzeba zapłacić albo wyjść bo nadeszła godzina zamknięcia... pełen spokój. Miejsce naprawdę godne polecenia...

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, agnieszkas723

Revelo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Revelo? Podziel się wrażeniami!