“Warto przyjrzeć się temu miejscu ”
Pracownia Aperitivo — recenzja

Pracownia Aperitivo
Nr 158 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Wyjątkowa, przytulna, kameralna, zupełnie inna niż to co znasz. Niepowtarzalne smaki i aromaty, prawdziwe produkty, wszystko co u nas znajdziesz przygotowywane jest na twoich oczach dzięki otwartej kuchni. Proponujemy domowe i pyszne makarony, owoce morze, włosie pierożki przy akompaniamencie win i włoskich alkoholi. Zobaczcie jak smakuje prawdziwa kuchnia.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto przyjrzeć się temu miejscu....kolacja z przyjaciółmi była przyjrmna....obsługa ok... jedzenie w porządku niemniej wydaje mi się że stać to miejsce na więcej

Dziękujemy, marcinj355

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza, druga, trzecia wizyta w Pracowni - prawdziwy szał! Najlepsze krewetki w mieście...pyszna oliwa...spore porcje. Wino co przędza zawsze było za ciepłe. Przy kolejnych wizytach zauważamy znaczne zmniejszenie porcji, różnice w sposobie podania, brak konsekwencji i jednolitości i przede wszystkim nierównomierny podział uwagi jedli chodzi o obsługę. Jednym stolików kelnerki nadskakują donosząc chlebka, innym przynoszą dwa kawałeczki i pytają „jak smakuje” w momencie gdy wszystko juz zjedzone. Krewetki nadal są pyszne, ale jeżeli restauracja chce utrzymać klientów nie powinna schodzić z poziomu prezentowanego tuż po otwarciu.

Dziękujemy, 974alicjaw
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Pierwszy dzień konferencyjny, dlatego nie widziałem innej opcji, jak rozpocząć go od porządnego śniadania z dodatkiem małych frikasów. Ufając moim myślom, udałem się na Off Piotrkowska. Pomimo że maj od samego swojego początku wydaje się być marcem, a może i listopadem (bo liście są na drzewach), towarzyszyła mi piękna pogoda, dlatego z chęcią obrałem miejsce na zewnątrz. Karta na stole w postaci podkładki, szybko kolumna śniadania + napój i wszystko jasne, po chwili zamówienie było zamówione - Aperitivo.
Po około 15 minutach otrzymałem swoje pyszne śniadanko. Pełnoziarnista bułka, jedna połówka z wysokiej jakości szynką dojrzewającą (wysokiej jakości ponieważ była smaczna, delikatna i przyjemnie się gryzła) i , druga z jajkiem w kieszonce (po angielsku poched, takie słabo zrobione jajko jak ktoś nie wie). Wszystko okraszone pomidorkami, rukolą, które pięknie współgrały z całą kompozycją (szczególnie jak maślane żółtko rozlało się na talerz). Istna ambrozja.
Do tego uzupełnienie elektrolitów czyli Piwko Pszeniczne oraz energii czyli Podwójne Espresso. Całość nie doszła by do skutku bez pomocnego i miłego pana kelnera. Jeżeli chodzi o lokal i kwestię śniadaniową to wszystko wydawało się świeże, pieczywo było konkretne i chrupiące, ekipa kelnerska wyluzowana i pomocna. Jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Szczerze i bez ściemniania... Patelnia owoców morza kapitalna, krewetki łagodne mega, wróciłem na tatar, potęga... Jak to zepsujecie to Was znajdę ;) I jest najlepsza kawa Illy ;) Lokal z pełną pasją i przyszłością, tylko żeby nie spalić. Niedługo do Was wrócę na mam nadzieję przepyszne dania... Do tego dla fanów Włoch i tej kuchni, można zakupić fajne i wyszukane i bardzo dobre produkty do własnych dań w domku ;)

1  Dziękujemy, foszmanowicz_tomasz
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszana kuchnia,włoska,tajska,europejska,całkiem smacznie,lokal jest nieduży z całkiem miła atmosfera,niezła klasa,jedna z ciekawszych na off-ie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 996pawelb

Pracownia Aperitivo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pracownia Aperitivo? Podziel się wrażeniami!