“Nowoczesna kuchnia”
Powidok — recenzja

Powidok
Nr 64 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Powidok - Restauracja Autorska to połączenie wybornego jedzenia i galerii sztuki. Związana z Łodzią, jej klimatem i artystyczną duszą, doskonale wpisuje się w charakter miasta. Powidok to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdą Państwo wyśmienite jedzenie oraz zachwycające obrazy oraz znakomitych. Europejską kuchnię w nowatorskim wydaniu otacza artystyczny klimat i duch naszego miasta!
Zrecenzowano 10 września 2019

Polecam lokal dla osób szukających nowoczesniej kuchni, bardzo przyjemny bar oraz niesamowite desery.

Dziękujemy, SebastianSli

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce urzeka swoim klimatem.
Wystrój wnętrza, światło, zastawa stołowa, widok z okien i wspaniały taras. Duży plus.
Smak potraw i sposób podania był kunsztowny. Chapeau bas w stronę kuchni.
Wyposażenie toalet pozytywnie zaskakuje, balsamy do rąk, ściereczki do polerowania obuwia, artykuły higieniczne.
Obsługa bardzo miła, nienachalna, poczuliśmy się bardzo miło przyjęci i obsłużeni. Kelnerzy z dużą wiedzą o tym czym mogą nas uraczyć.
Ceny adekwatne do tego co jest oferowane gościom.

Dziękujemy, 24pawe_s
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie można wyrazić słowami zachwytu jaki może spotkać człowieka kiedy uczta kulinarna zamienia się w poetycką przygodę wśród faktur, idealnie dopasowanych sprzeczności i kompozycji tak dobrych, że smutek ogarnia na myśl o końcu posiłku. Nie tylko dania główne są tutaj arcydziełem w pełnej krasie ale i zwieńczenie w postaci deserów absolutnie genialnych i zaskakujących jak wielki finał nieznanej symfonii.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa profesjonalna. To ludzie którzy rozumieją każdy produkt od kucharza po kelnera. Podczas zamawiania dań dostajesz kompletną informacje o całym zamówieniu. Duże brawa. Jedzenie bardzo dobre, przemyślane połączenia smaków i tekstura. To restauracja dla ludzi świadomych kulinarnie.
Gorąco polecam
Świadoma kulinarnie

Dziękujemy, kczerwinska
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad w Powidokach. Nazwa restauracji przywodzi na myśl sztukę Strzemińskiego i Kobro. Nic bardziej mylnego. Wnętrze stonowane, czyste, z delikatną muzyką w tle. Wystrój sprzyja jedzeniu. Potrawy ciekawe w smaku, artystycznie udekorowane. Ilość taka, że trudno zjeść jeszcze po obiedzie deser. Kaczka mogłaby być bardziej miękka, ale to się zdarza. Obsługiwała nas pani w okularach (może jakaś szefowa sali), kelnerka wyjątkowa, cudowna, w pełni profesjonalna. Dla samej tej obsługi warto wrócić. W łazience równie czysto i zadbanie. Ręczniczki frotte. Ceny przystępne za tak podane dania.To był przyjemny czas.

Dziękujemy, 839cezary

Powidok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Powidok? Podziel się wrażeniami!