“Pyszne lody”
Galante Lody Naturalne — recenzja

Galante Lody Naturalne
Nr 201 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo duże i smaczne smaki lodów, nieco za słodkie, ale wciąż jedne z lepszych jakie jadłem. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Mariusz F

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Niestety wizyta bez zadnych dobrych wspomnien. Gofry, lody i kawa bardzo bardzo srednie. Wielka szkoda.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakie powinny być gofry? Dobrze wypieczone, chrupiące, gorące. Jeśli tego oczekujcie po gofrach w Galante to się mocno zawiedziecie. Były blade, ugotowane bardziej niż wypieczone i letnie. Co ciekawe, czekaliśmy na nie dość długo, więc myśleliśmy, że będą prosto z gofrownicy. Może czekaliśmy, żeby ostygły??? Moim dodatkiem była bita śmietana i ona sama w sobie była w porządku. Ale chodziło przecież o gofry, a nie sam dodatek. Kawa w porządku, ale to też miał być dodatek. Lody średnie. Ogólnie nie polecam.

Dziękujemy, MatkaBosa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka mrożona zwykła kawa ale bardzo dobra :-) Przyjemnie w środku lokalu bo kolorowo, czystko i tak fikuśnie :-) W samym sercu Piotrkowskiej, można spędzić też chwile przy stolikach na zewnątrz, duży wybór lodów i deserów no i sympatyczna obsługa. Polecam i do zobaczenia!

Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie, lody są na prawdę bardzo dobre, codziennie inne smaki do wyboru i każdy znajdzie coś dla siebie. W lokalu można tez zjeść gofro rożki, desery lodowe czy napić się kawy

Dziękujemy, gosiaczek666

Galante Lody Naturalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Galante Lody Naturalne? Podziel się wrażeniami!