“smaczne jedzenie, ale...”

Masala - Ghor Kuchnia Indyjska
Nr 171 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie jest smaczne, ale atmosfera średnia.
Ostatnim razem jak byłam kelner wydawał mi się niezbyt miły i jakby pracował tam z przymusu, ale jedzenie było na tyle w porządku, że postanowiłam wrócić.
Za drugim razem nie mogłam zamówić innego dania niż partner, chyba,że bym chciała dwa razy dłużej czekać(ponoć mieli problemy z gazem/palnikiem). Niechętnie, ale zgodziłam się na dwa takie same dania. Już po tym byłam lekko niezadowolona, ale zdenerwowałam się dopiero na koniec, jak poprosiłam o rachunek i zapakowanie połowy dania na wynos. Usłyszałam, że pakują tylko dania z karty, a menu lunchowego nie pakują na wynos. Nie jestem w stanie tego zrozumieć, rozumiem, że menu lunchowe jest tańsze, ale to mogli doliczyć do rachunku cenę pudełka na wynos(tym bardziej, że już wcześniej zrobili średnie wrażenie narzucaniem 2 takich samych dań).
Co do atmosfery o której pisałam: muzyki nie było, kelner sprawia wrażenie, że goście nie są mile widziani, a w tle słychać hinduski serial.
Jedzenie dostałam, było dobre, ale przez cały czas czułam się niemile widziana.
Ja już na pewno tam więcej nie wrócę.

Dziękujemy, Barbara H

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Samosy smakują tak jak w Indiach, okra absolutnie przepyszna,ryż sypki,nie wiem jak mięsne dania ale wegetarianie i weganie będą zachwyceni:) polecam polecam !

Dziękujemy, zosiac218
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. I dla niego warto tam wejsc i zjeść dani z karty - nie pożałujecie.
Wystrój surowy, odstaraszają obrazy niezwiązane z Indiami.
Ale jest czysto i schludnie. właściciel dopytuje czy wszystko smakuje, wita osobiście gości.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdej osobie która chciałaby zjeść coś dobrego i innego niż zwykły kebab czy zapiekankę na pietrynie zapraszam tutaj.Jedzenie jest pyszne,wychodzi człowiek najedzony.Mimo że jest mało ludzi,a tylko przez brak piwa to naprawdę jest tu miło.Obsluga uśmiechnięta,lokal czysty,wracam tutaj często i nigdy się nie zawiodłam ani znajomi.:):)

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Daga X
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Zamowilam jedzenie do domu. Nie dowieziono 1 posilku, probowalam jakkolwiek nawiazac kontakt z restauracja. Nikt nie odpowiedzial do dzis.

Zaplacilam bardzo duzo za sredniej jakosci jedzenie, a i tak musialam 1 posilek na szybko ugotwac w domu, bo rodzina by sie nie najadła

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Joanna J

Masala - Ghor Kuchnia Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Masala - Ghor Kuchnia Indyjska? Podziel się wrażeniami!