Łódź

“Niejadalna 'Noc sushi' w koku sushi Łódź”
Koku Sushi Łódź — recenzja

Koku Sushi Łódź
Zamów online
Nr 177 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Sieć sushi barów KOKU Sushi powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połączeń smaków. Przytulne wnętrza utrzymane w charakterystycznej dla kraju kwitnącej wiśni harmonii kolorów pozwoli mile spędzić czas. KOKU Sushi zaskoczy cię niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy. Jesteśmy z Wami już od 2004 roku.
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo mała różnorodność sushi do wyboru. Rolki bez smaku napchane ryżem. Jeśli ktoś lubi byle jakie sushi to lepiej kupić z lodówki w markecie. Zdecydowanie nie polecam!!!! Zero smaku i jakości.

Dziękujemy, 88alicjab

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Najlepsze sushi w mieście ! Bardzo atrakcyjne wnętrze , obsługa zawsze usmiechnięta i pomocna . Zaglądam za każdym razem jak jestem w Łodzi :)
Polecam rolki premium , cytrusowa bije wszystko na głowę , a za tatara z łososia dam sie pokroić :) Przepyszne drinki i lemoniady, fajny wybór alkoholi , a jest to niespotykane w lokalach z sushi .
WARTO! !!!!

Dziękujemy, MagdalenaM4800
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy jeden z zestawów i byliśmy naprawdę pod wrażeniem. Świeże, odpowiednio zbilansowane składniki stworzyły rzeczywiście dobre sushi. Do tego robione przez jeden browarów a dedykowane specjalnie dla restauracji piwo z trawą cytrynową dało smaczne połączenie. Wystrój minimalistyczny, nowoczesny.

Dziękujemy, maciej2ewski
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tę restaurację ponieważ skusiły nas niedzielne promocje rodzinne. I nie zawiedlismy się. Pyszne sushi podane na drewnianym statku pozytywnie zaskakuje jakością i smakiem . Do tego karafka orzeźwiającej zielonej lemoniady - pycha..!!!! Dzieciaki zachwycone sernikiem z lodami mango,a my kawą w wersji słono -ciasteczkowej z karmelem i popcornem . Wrócimy na pewno. Polecamy !!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite , swieżutkie, kolorowe sushi. Krewetki rewelacja!!! Szeroki wybór napojów, pyszna lemoniada. Miejsce klimatyczne i przytulne na spotkanie z przyjaciółmi , rodziną. Przemiła i profesjonalna obsługa. Nowe,ciekawe miejsce na Piotrkowskiej. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Eimxdt

Koku Sushi Łódź — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Koku Sushi Łódź? Podziel się wrażeniami!