“Bardzo dobre jedzenie”
Lepione & Pieczone — recenzja

Lepione & Pieczone
Zamów online
Nr 200 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Jestem w tek restauracji już drugi raz i wciąż jestem pod wrażeniem. Pierogi pyszne, a sosy idealnie komponują się z ich smakami. Miła i sprawna obsługa, rozsądne ceny. Na pewno tutaj jeszcze wrócę.

Dziękujemy, N202FMmonikas

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z pieca- mniam! Nie były nachalne w smaku. Burger niestety słaby- bułka niedobra, brak dodatków.
Wystrój śliczny, wygodne siedzenia

Dziękujemy, 186anetab
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem, ale ja nie żałuję. Podpłomyk ze szpinakiem calkiem smaczny. Szkoda że tak wiele smaków było niedostępnych. Pierogów nie jadłam, nastepnym razem :) mnie nie smakowala salatka, ale mojemu mężowi juz tak, wiec ocena pół na pół. Rozczarowaniem była za to lemoniada, która okazała sie spritem z cytryną i lodem. To wszystko składa mi sie na ocenę 3/5.

Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno można się najeść, porcje dosyć duże. Połówka kurczaka ok, aczkolwiek przydałoby się więcej przypraw, byłby bardziej wyrazisty. Podpłomyk to nie podpłomyk raczej pita. Nie ta mąka i nie ta struktura daleko mu polskiego placka. Obsługa, cena ok. Trochę za głośna muzyka, trudno się rozmawia.

Dziękujemy, Maciej N
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Wystrój skromy, ruch duży, czytając recenzję innych faktycznie ktoś ma racje pisząc, że lokal bardziej bistro. Nasza obsługa okej, ale Pani przy stoliku obok miała wielokrotną rozmowę z kelnerem gdyż za każdym razem gdy coś zamawiała tego produktu nie było a kelner o tym nie wiedział... i tak, już później to raczej był śmiech przez łzy tej klientki. Samo jedzenie bez zastrzeżeń, mój wybór padł na jedne z dostępnych w karcie pierogów pieczonych. Smaczne, ale uważam że na mogącego przeciętnie zjeść klienta porcja była mała, gdybym mógł powiększyć ten zestaw o czwartego pieroga za odpowiednią dopłatą byłbym zadowolony, bo 3 to mało.
Jednak przy podpłomykach mojej partnerki to moje pierogi wydawały się super wyborem, pod względem objętościowym i wyglądu zewnętrznego - podpłomyki wyglądały ubogo ( mimo wyboru największej ilości dodatków) i jeszcze bardziej wartość nie odpowiadała zamówieniu. Jednak po chwilowym zastanowieniu myślę, że kiedyś jeszcze się wybiorę w to miejsce, jest nad czym pracować, myślę, że jest potencjał i z czasem będzie lepiej.

Dziękujemy, kubacz93

Lepione & Pieczone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Lepione & Pieczone? Podziel się wrażeniami!