Zapisz
Polecam

Bardzo mi się podoba. Pomnik Artura Rubinsteina jest umiejscowiony na Piotrkowskiej obok kamienicy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2020
bozena1517
Warszawa, Polska
Ożywi spacer

Podobnie jak inne obiekty na Piotrkowskiej jest ozdoba ulicy i bardzo fajnie urozmaica spacer... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lipca 2020
Monika R
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

duże zainteresowanie turystów, chętnie fotografowany, przyjemny widok dla oka, chwila odpoczynku z kompozytorem

Dziękujemy, krakuska57
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Spacerujac ulica Piotrkowska proponuje siadz na chwile obok Rubinsteina przy fortepianie. Wiecej o artyscie i wirtuozie fortepianu mozna sie dowiedziec w Muzeum Miasta Lodzi usytuowanym w palacu Izraela Poznanskiego.

Dziękujemy, WieslawJ
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Przy okazji spaceru ulicą Piotrkowską można zrobić sobie pamiatkowe zdjęcie z jedną z wybitnych osób związaną z historią Łodzi. Przy fortepianie często zbierają się i grają uliczni muzycy.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Punkt konieczny do zobaczenia podczas spaceru po ulicy Piotrkowskiej. Warto chwilę się zatrzymać i przysiąść się do fortepianu z panem Rubinsteinem.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, kk k
Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z ładniejszych pomników Jakie widziałem dedykowanych jakimś znanym osobą w sumie trochę słuchałem utworów wykonywanych przez Rubinsteina ale na jakimś jego wielkim fanem nie jestem. Dobrze że są ludzie którzy pasjonują się sztuką wysoką.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix