“Przyjemne miejsce”
Kawiarnia w Podwyrku — recenzja

Kawiarnia w Podwyrku
Nr 136 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Opis: Kawiarnia w Podwyrku to miejsce, gdzie każdy będzie mógł w spokoju usiąść i napić się wyśmienitej kawy z naszej łódzkiej palarni. Serwowane będą wyśmienite ciasta i różnego rodzaju desery, a kawę będziemy podawać na wszystkie Wasze ulubione sposoby.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem fajny lokal, przytulny wystrój, przyjemna atmosfera, miła obsługa i dobra kawa, ceny ok, polecam

Dziękujemy, 288agnieszkaw

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazna obsługa, tania i przepyszna kawa, bardzo przytulne miejsce. Uważam, że każdy powinien przyjść i spróbować.

Dziękujemy, ardientoja
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat i bardzo miła obsługa! Na pewno jeszcze kiedyś się wybierzemy. Polecam wszystkim serdecznie!

Dziękujemy, perzanko
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Może przyszliśmy tam w nieoczywistych godzinach (?), ale byliśmy jedynymi klientami. Zachęceni dobrymi opiniami weszliśmy do środka i zamówiliśmy kawę, ponieważ na ciasto nie było już miejsca. Moim zdaniem, kawa mogłaby być mocniejsza, ale nie ma co się doszukiwać minusów. Pani była bardzo miła, jedynie okolica może się wydawać trochę szemrana, jednak w środku w ogóle tego nie czuć.

Dziękujemy, francuskieciastko
Zrecenzowano 28 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytylny lokal z wyjątkowym wystrojem. Co mnie urzekło to oczywiście kawa. Kawa jest naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna. Szeroka oferta na którą składają się różne wariacje kawowe to dodatkowy atut kawiarni. Wypieki bardzo dobre. Polecam Kawiarnie w Podwyrku! Nie ma w Łodzi kawiarni z tak dobrą kawą i z takim niesamowitym klimatem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 726agnieszkaa

Kawiarnia w Podwyrku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia w Podwyrku? Podziel się wrażeniami!