“Super miejsce :D www”

Forno Nero Pizza Napoletana
Get food delivered
Nr 28 wśród 567 Restauracje (Łódź)
Opis: Forno Nero powstało z wielkiej miłości do Włoch oraz pasji do wyśmienitej i autentycznej pizzy. Zdecydowaliśmy się na starannie dobrane produkty. Składniki sprowadzane prosto z Włoch, wypiekane w piecu, wprowadzają miłą domową atmosferę. Traktujemy gości z należytą troską. Sprostamy nawet wymagającym.
Zrecenzowano 13 września 2019

Wystrój lokalu przyjemny, obsługa bardzo miła, profesjonalna i mająca wiedzę na temat oferowanych w restauracji dań i produktów. Najważniejsze, czyli jedzenie nie zawodzi. Ciasto cieniutkie, chrupiące, fajnie wypieczone, z puszystymi rantami, sos pomidorowy jest pyszny, pierwsze skrzypce grają w nim pomidory, nie przyprawy. Jakość produktów jest naprawdę świetna. Partnerka zamówiła pizzę wegańską z szynką ( oczywiście również wegańską ), byliśmy naprawdę mocno zadziwieni jej smakiem ( nie było to co prawda coś co pasowałoby do włoskiej pizzy, ale było dużo smaczniejsze niż „normalne" szynki oferowane w polskich pizzeriach ). Do tego należy zwrócić uwagę na bardzo smaczne napoje oferowane w lokalu - nie wiem czy sok tłoczony z mango był robiony na miejscu czy wcześniej zakupiony, ale nie był to produkt mocno przetworzony ( naprawdę było to czuć ) a zamiast zwykłych, nudnych koncernowych piw w Forno Nero napijemy się piwa z lokalnego browaru restauracyjnego ( Browar Księży Młyn ). Musiałbym być naprawdę czepialskim człowiekiem żeby się do czegoś przyczepić.

22  Dziękujemy, Mopar57

Zrecenzowano 12 września 2019

Do Forno Nero trafiliśmy z żoną po raz pierwszy, a ponieważ parę miesięcy temu jedliśmy pizzę w samym Neapolu, byliśmy ciekawi co nam zaoferują pod naszym rodzinnym łódzkim niebem i ....……… nie mogę powiedzieć nic innego jak. Bellisimo, da vero una pizza veramente neapolitana, congratulazione.

Tak trzymać i nie odpuszczać nawet na chwile, nie ugnijcie przed polskimi przyzwyczajeniami pójścia po taniości i na łatwiznę. Smakując Waszą pizzę czułem smak bardzo dobrych produktów. Odwiedzajac włoskie restauracje poznałem że nie jest ważne na czym talerz stoi, ale najważniejsze jest, to co na tym talerzu zostało podane i ile serca włożył kucharz w tego przygotowanie.

Zajrzę do Was napewno jeszcze nie raz. Brak piątej gwiazdki spowodowany jest brakiem w Waszej karcie bezalkoholowych drinków. Pomyślcie czy nie warto ich dodać.

21  Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 7 września 2019

Zachęcony opiniami wpadłem na pizzę :)
Pizzą niestety dość w moim odczuciu przeciętna (może dlatego, że dopiero co wróciłem z Włoch ;)
Piwo najtańsze za 15zł i w ogóle napoje w dość kosmicznych cenach :)
Raczej nie wrócę.

3  Dziękujemy, kam1l1985
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 492axlr, Właściciel, Forno Nero Pizza NapoletanaOdpowiedź udzielona 25 października 2019

A ile pan we Włoszech płacił?
Pracujemy na produktach włoskich nie polskich, tak że u nas powinna pizza być droższa niż we Włoszech, bo przecież jeszcze transport trzeba wliczyć. Logiczne chyba.
Czy nie?
Pozdrawiam serdecznie Marcin Saternus

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

tak jak w tytule - nie wiem czy to pora dnia czy po prostu bylem glodny ale bylem tam ok dwa tygodnie temu a do dzis to pamietam- no i wracam na trpiadvisor tylko po to aby potwierdzic- moja najlepsza pizza jaka w zyciu jadlem :)
dziekuje i pozdrawiam!

23  Dziękujemy, wswoj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grochulski, Kierownik, Forno Nero Pizza NapoletanaOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2020

Bardzo się cieszymy, aż chce się pracować. Serdeczne dzięki

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, prawdziwie włoska pizza, bardzo smaczna, dobre ceny, miła obsługa.
Chociaż lokalizacja przy śmietnikach słaba, ale wybaczone

21  Dziękujemy, Ann W

Forno Nero Pizza Napoletana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Forno Nero Pizza Napoletana? Podziel się wrażeniami!