Łódź

“Rodzinnie”

Forno Nero Pizza Napoletana
Nr 6 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Forno Nero powstało z wielkiej miłości do Włoch oraz pasji do wyśmienitej i autentycznej pizzy. Zdecydowaliśmy się na starannie dobrane produkty. Składniki sprowadzane prosto z Włoch, wypiekane w piecu, wprowadzają miłą domową atmosferę. Traktujemy gości z należytą troską. Sprostamy nawet wymagającym.
Zrecenzowano 12 września 2019

Do Forno Nero trafiliśmy z żoną po raz pierwszy, a ponieważ parę miesięcy temu jedliśmy pizzę w samym Neapolu, byliśmy ciekawi co nam zaoferują pod naszym rodzinnym łódzkim niebem i ....……… nie mogę powiedzieć nic innego jak. Bellisimo, da vero una pizza veramente neapolitana, congratulazione.

Tak trzymać i nie odpuszczać nawet na chwile, nie ugnijcie przed polskimi przyzwyczajeniami pójścia po taniości i na łatwiznę. Smakując Waszą pizzę czułem smak bardzo dobrych produktów. Odwiedzajac włoskie restauracje poznałem że nie jest ważne na czym talerz stoi, ale najważniejsze jest, to co na tym talerzu zostało podane i ile serca włożył kucharz w tego przygotowanie.

Zajrzę do Was napewno jeszcze nie raz. Brak piątej gwiazdki spowodowany jest brakiem w Waszej karcie bezalkoholowych drinków. Pomyślcie czy nie warto ich dodać.

4  Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 7 września 2019

Zachęcony opiniami wpadłem na pizzę :)
Pizzą niestety dość w moim odczuciu przeciętna (może dlatego, że dopiero co wróciłem z Włoch ;)
Piwo najtańsze za 15zł i w ogóle napoje w dość kosmicznych cenach :)
Raczej nie wrócę.

1  Dziękujemy, kam1l1985
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

tak jak w tytule - nie wiem czy to pora dnia czy po prostu bylem glodny ale bylem tam ok dwa tygodnie temu a do dzis to pamietam- no i wracam na trpiadvisor tylko po to aby potwierdzic- moja najlepsza pizza jaka w zyciu jadlem :)
dziekuje i pozdrawiam!

4  Dziękujemy, wswoj
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, prawdziwie włoska pizza, bardzo smaczna, dobre ceny, miła obsługa.
Chociaż lokalizacja przy śmietnikach słaba, ale wybaczone

4  Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza była bardzo pyszna! Oliwka również. W tej lokalizacji była zupełna cisza... przyjemna dla uszu... Jednak jedyną rzeczą, która mi się nie spodobała to, że przed restauracją jest miejsce na śmieci... Nie było smrodu,ale taki widok... nie za bardzo przypada do gustu...
Ale przypomnę,że pizza była bardzo dobra...

1  Dziękujemy, TinaFau

Forno Nero Pizza Napoletana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Forno Nero Pizza Napoletana? Podziel się wrażeniami!