“Pizza”

Forno Nero Pizza Napoletana
Nr 6 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Opis: Forno Nero powstało z wielkiej miłości do Włoch oraz pasji do wyśmienitej i autentycznej pizzy. Zdecydowaliśmy się na starannie dobrane produkty. Składniki sprowadzane prosto z Włoch, wypiekane w piecu, wprowadzają miłą domową atmosferę. Traktujemy gości z należytą troską. Sprostamy nawet wymagającym.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, prawdziwie włoska pizza, bardzo smaczna, dobre ceny, miła obsługa.
Chociaż lokalizacja przy śmietnikach słaba, ale wybaczone

5  Dziękujemy, Ann W

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza była bardzo pyszna! Oliwka również. W tej lokalizacji była zupełna cisza... przyjemna dla uszu... Jednak jedyną rzeczą, która mi się nie spodobała to, że przed restauracją jest miejsce na śmieci... Nie było smrodu,ale taki widok... nie za bardzo przypada do gustu...
Ale przypomnę,że pizza była bardzo dobra...

1  Dziękujemy, TinaFau
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam
bardzo dobra pizza i oliwa też chyba najlepsza pizza jaką jadłem.Limoniada też była smaczna.

6  Dziękujemy, Paweleo10
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce bardzo dobra pizza jednak nie przebiła tej najlepszej jaką jadłem Szybka i miła obsługa

Dziękujemy, RobeLub
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przepyszne ciasto, świetnie upieczone. Jak dla mnie to najlepsza pizza w Łodzi. Nie mam zdania na temat obsługi, jej znajomości win itp. Sama pizza - genialna.

5  Dziękujemy, Joanna R

Forno Nero Pizza Napoletana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Forno Nero Pizza Napoletana? Podziel się wrażeniami!