“trochę tu mało przestrzeni”
Fafalafa by Papuvege — recenzja

Fafalafa by Papuvege
Zamów online
Nr 340 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa nijaka, bez entuzjazmu, nie tego oczekuję jak wchodzę do vege restauracji, właśnie zwłaszcza wegetariańsko wegańskiej. Miejsce na mapie miasta dobre, samo serce, jednak brakowało mi powietrza wchodząc ze zgiełku ciasnej ulicy go ciemnego kiszkowatego lokalu, niespecjalnie miłego w swoim wystroju, w klimacie. To mi wystarczyło by tam więcej nie gościć, dlatego nie polecam.

Dziękujemy, Drop1960

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tam kilkukrotnie, restauracja bardzo ciekawa, pochwalam za mega eko podejście. Dania są zróżnicowane w przystępnej cenie. Jednak jedna rzecz mi przeszkadza. Bardzo dużo dań jest smażonych na głębokim tłuszczu, może dałoby się je piec?

Dziękujemy, Sugarka
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy minimalnym ruchu czas oczekiwania na frytki (!!!) wynosi 40 minut. Frytki są gotowe po 30, ale przez kolejne 10 pani z obsługi nie ma ochoty ich podać ani zawołać klienta, by je odebrał.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Szymon W
Zrecenzowano 9 marca 2019

Jako typowa mięsożerna bestia naprawdę się u Was najadłam kulkami z ciecierzycy - były naprawdę przepyszne i sycące, zdecydowanie wrócę po więcej!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sugarka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fafalafa b, Właściciel, Fafalafa by PapuvegeOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 8 września 2018

Od zawsze przychodzę tutaj na frytki belgijskie, zanim jeszcze były tam falafele. Są po prostu idealne, a sosy (zwłaszcza czosnkowy) doskonale doprawione.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aleksandra S

Fafalafa by Papuvege — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fafalafa by Papuvege? Podziel się wrażeniami!