Łódź

“Średnio”

Trattoria Bandiera Italiana
Zamów online
Nr 214 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler
Opis: Po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler

Zupa pomidorowa bardzo smaczna, ładnie podana. Wino słabiutkie. Jedliśmy dwa rodzaje pizzy: pesto i pollo. W obu fajne cienkie ciasto. Składniki słabe, pesto w pierwszej smakowało jak z biedronki, rukola zwiędnięta. Pizza z kurczakiem zupełnie bez przypraw i smaku. Wnętrze i ogród bardzo ładny. Obsluga miła.

Dziękujemy, Justyna P

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystawka z krewetkami to strzał w 10 choć trochę za ostra. Prawdziwa włoska pizza, czuć dobrą jakość składników. Ciasto jakie jeszcze nigdy nie jadłam! Polecam wybrać się tam na wycieczkę rowerową.

Dziękujemy, lalanatala
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam ten lokal kilka razy. Za każdym razem ujęła mnie bardzo sympatyczna obsługa - miła i kontaktowa Pani Kelnerka, uprzejme i życzliwe szefostwo, ludzie którzy nie patrzą krzywo na gości siedzących do ostatnich minut otwarcia restauracji i dających do zrozumienia, że jest się tam gościem mile widzianym.
Pizza naprawdę smaczna, czuć dobre produkty. Ceny nie wygórowane. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Alicja B
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

No wlasnie. Nawet nie wiem jak to okreslic bo niby smacznie ale jakos tak nie do konca. Bruschetta hm... na pewno nie byla to ona. Nawet nie byla to wariacja na temat. Zwyczajna bulka z serem roztopionym i szparagiem. Nic nadzwyczajnego. Makaron? Hm... bez smaku, nic, zero. Mdly, nijaki, jedyny plus to jego ugotowanie. Na sam koniec zostawie pizze, ktora jest baaaaaardzo smaczna! Bardzo!!! Goraco polecam! Natomiast ilosc rukoli... wystarczylaby polowa tego :) reasumujac... warto przyjsc na pizze :)

Dziękujemy, bubasek
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajrzeć:) Bardzo dobra pizza!!!ciasto cieniutkie,dobrze wypieczone. Ceny ok. Z chęcią tam wrócę;)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, magda8502

Trattoria Bandiera Italiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Trattoria Bandiera Italiana? Podziel się wrażeniami!