“Dla mnie następna próba, kolejnej nie mówie nie.”
Tel Aviv Urban Food — recenzja

Tel Aviv Urban Food
Zamów online
Nr 30 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Tel Aviv Urban Food to najlepszy wegański street food rodem z Izraela. Serwujemy doskonałe hummusy, falafele, wegańskie burgery i urozmaicone lunche. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Nie unikamy dobrego wina. | Wszystko w 100% vegan i w 100% na luzie.

Nie chciałbym skrzywdzić swoją oceną restauracji więc na wstępie uprzedzam, że to nie moje kuchnia i liczyłem, że ciężko będzie mnie przekonać. Wystrój ok, obsługa hmm raczej okej, coś należałoby wypomnieć, ale nie pamiętam więc pewnie jakiś niuans. Samo jedzenie w większości dobre jednak w ocenach 3/5 tak jak moje przewija się temat wielkości porcji i cen. Przedstawiciel często odpisuje więc moja rada. Tak wiem to obiektywna sprawa i ocena cen oraz wielkości porcji, ja osobiście uważam, że przy takich cenach porcje powinny być większe. Może nawet nie całe, np. dodatki okej ale główna baza dania. Poza tym dania były w naszym przypadku bardzo mocno doprawione, złośliwy mógłby się przyczepić by ukryć brak smaku ja tak nie twierdzę ale uważam, że naprawdę były przesadnie przyprawione. Często mijam to miejsce z racji pracy na Pietrynie i zawsze widzę tam klientów. Podczas mojego pobytu również było nieco ponad pół sali większość wyglądała na zadowlonych więc miejsce sobie dobrze radzi. Pozdrawiam

Dziękujemy, kubacz93

Zrecenzowano 15 września 2019

Mezze, czyli coś na szybko. Mało czasu mieliśmy a ochota na orientalne delicje najszła.
Wybraliśmy mizrahi, czyli falafele, humus w licznym towarzystwie. Smakowało, ale nie do końca dostaliśmy to co zamówiliśmy - zamiast marynowanej rzodkwi dostaliśmy porcję pity. To że była pita to OK, bo na dwie osoby to ciut mało chlebka w porcji - taka sugestia by dawać z automatu ciut więcej pity. Ale ogólna refleksja pochlebna.

Dziękujemy, Wojciech W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: telavivurbanfood, Kierownik ds. PR, Tel Aviv Urban FoodOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Hej, dzięki za opinię! Cieszymy się, że smakowało :) Brak marynowanej rzodkwi to pewnie wynik weekendowego zamieszania :/ Z własnych doświadczeń wiemy, że pity zawsze jest za mało ale jeszcze na pewno przemyślimy jej ilość. Do zobaczenia, mamy nadzieję już nie długo

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W trasie.... głodny... ochota na coś spoza standardu - TelAviv godny polecenia. Przemiła obsługa poleciła „Szakszukę”.... nie mylili się - wspaniała!! Polecam!

Dziękujemy, Filip_1977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: telavivurbanfood, General Manager, Tel Aviv Urban FoodOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Cieszę się, że obsługa odbierana jest właśnie w taki sposób, na tym zależy nam tak samo jak na dobrym jedzeniu. Dzięki za wizytę i zapraszam ponownie na dalsze odkrywanie smaków.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O wysokiej jakości tej restauracji świadczy to, że moj mąż, który lubi mięso, naprawdę tu się najada i jest zadowolony :)
Dania smaczne, wyglądają pięknie. Sezonowe menu, często się zmienia.
Uwielbiam kartę dań, już sama w sobie jest zawsze ciekawą historią.
Lokal piękny.
Dodatkowy plus za aplikację i działania pro- zwierzęce. Eko torby też super.
Tel Aviv to coś więcej niż restauracja, to forma przesłania.
Byłam kilka razy i zawsze wychodziłam zadowolona.

Dziękujemy, gajrunia

Cudnie przeczytać takie słowa, ogromnie się cieszymy zwłaszcza wtedy, gdy mięsożercy wychodzą zadowoleni. Wpadajcie jak najczęściej, niedługo kolejne nowości.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo braku potraw mięsnych jedzenie bardzo smaczne. Również bardzo miła i pomocna obsługa ogromna rewelacja

Dziękujemy, 674karolg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: telavivurbanfood, Kierownik ds. PR, Tel Aviv Urban FoodOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dzięki za opinię! Cieszymy się zawsze gdy słyszymy, że mięsożercy mają u nas co zjeść :) Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz.

Tel Aviv Urban Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Tel Aviv Urban Food? Podziel się wrażeniami!