“Pyszne śniadania”
Caffe przy ulicy — recenzja

Caffe przy ulicy
Nr 182 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór śniadań, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto skusić się na pyszne ciasta i kawę. W weekend przeżywa prawdziwe oblężenie, także trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Dziękujemy, akacja00

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Nie odbieraja telefonu (dzwonilem 2x) i brak menu na stronie.
Bardzo szkoda. Wyszukalem restauracji jako take away w Lodzi i wszystko by bylo dobrze gdyby tylko ktos raczyl odebrac telefon

Dziękujemy, Maciek P
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam w okolicy i bywamy dość często w caffe. Moim zdaniem swietne śniadania oraz sałaty , ciasto extra (kinder bueno wymiata) kawa bardzo przyzwoita. Generalnie miejsce kompletne na śniadanie, lunch, brunch, smunch i inne takie....Polecam!!

Dziękujemy, 959lukw
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim którzy lubią smacznie , świeżo i zdrowo zjeść. Rewelacyjna, uśmiechnięta obsługa jedliśmy panini z kurczakiem, miskę WEge, tartę snikers. Wszystko zjedzone do ostatniego kawałeczka

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna odsłona tej kawiarni w Lodzi. Szeroki wybór śniadań i dań oraz ciast i napoi. Wystrój fajny. Klimat bardzo sympatyczny. Szczególnie fajna kanapa z widokiem na ulicę. Polecam.

Dziękujemy, Marysia B

Caffe przy ulicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Caffe przy ulicy? Podziel się wrażeniami!