“To miejsce nas oczarowało”

Restauracja Stary Rynek 2
Nr 2 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa

Restauracja była absolutnym zaskoczeniem. Z jednej strony wydawało nam się, że jest na uboczu, a okazało się, że samo centrum. Od wejścia zaskakuje klimatem z pełną konsekwencją - stroje muzyka, wystrój, obsługa, rzeczywiście niby wszystko znajome, ale całość robi wrażenie przejścia do innej rzeczywistości. Propozycje dań na początku wydawały się tradycyjne, ale bardzo nas zaskoczyły nowoczesnością. Wybraliśmy kaczkę i stek, nasze dania okazały się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ nie znaleźliśmy już miejsca na deser na pewno tu wrócimy. Możemy śmiało polecić tą ukrytą perełkę, nas to miejsce oczarowało.

Dziękujemy, lodzkismakosz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pięknie dziękujemy za przemiłe słowa. Cieszymy się, że udało nam się Państwa miło zaskoczyć. Zapraszamy ponownie.

Lubię wracać do miejsc, które urzekają klimatem, smakiem i atmosferą. Ta ukryta perełka, niezmiennie mnie zaskakuje i zachwyca. Polecam.

Dziękujemy, antekj2018

Bardzo dziękujemy. Zapraszamy jak najczęściej.

Zrecenzowano 13 września 2019

Klimatyczny wystrój z przedwojenną muzyką w tle - idealne miejsce na jesienne wieczory. Jednak na najwyższą ocenę zasługuje obsługa w postaci przeuroczej kelnerki Kariny! Sympatyczna osóbka z pięknym uśmiechem, roztaczała swą obecnością w restauracji przytulną atmosferę, którą zachęciła nas do powrotu w to miejsce. Perełka na mapie Łodzi!

Dziękujemy, MariaKorbin

Wraz z Kariną bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i cudowną rekomendację. Mamy nadzieję na ponowne spotkania.

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór restauracji we wrześniową pochmurną niedzielę był przypadkowy ale lepiej trafić nie mogliśmy.Niesamowita atmosfera już od samego wejścia,miłe przywitanie i ten stolik prawdopodobnie czekał właśnie na nas.Przenieśliśmy się w inny klimat, wystrój wnętrza sprawił, że nasze nerwowe nastroje nagle uspokoiły się, a cicha muzyka okresu międzywojennego wypełniała ciepłą atmosferę lokalu. Bardzo miła obsługa w odpowiednich strojach pasujących do wystroju była zawsze pomocna ,dbająca o kilenta i ciekawie zachęcała do wyboru potraw. Na talerzach otrzymaliśmy poezję smaku najpierw jedliśmy oczami a potem rozkoszowaliśmy nasze podniebienia. Polecam policzki wieprzowe z szarą renetą i polędwiczki wieprzowe z szyjkami raka oraz ze smardzami. Do tego lemoniada rewelacja. Na pożegnanie otrzymaliśmy mały prezencik w postaci słoiczka z konfiturą wszystko opieczętowane logiem firmowym.
Zachęcam do odwiedzenia tego naprawdę nie rysunkowego klimatycznego lokalu.

1  Dziękujemy, Joanna Ł

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i tak cudowną rekomendację naszej kuchni. Bardzo się staramy być spójni i konsekwentni w klimacie i filozofii dwudziestolecia, i niezmiernie nam miło, że nasze starania zostały dostrzeżone. Mamy nadzieję na kolejne spotkania.

Zrecenzowano 3 września 2019

Wyjątkowe miejsce z niesanowitym klimatem, przepyszne jedzenie, dawno nie spotkałam tak dobrej kuchni.

Dziękujemy, Izabela O

Dziękujemy pięknie. Pni rekomendacja wiele dla nas znaczy. Mamy nadzieję na ponowne spotkania.

Restauracja Stary Rynek 2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Rynek 2? Podziel się wrażeniami!