“Cudowna obsługa!”

Restauracja Stary Rynek 2
Nr 5 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa

Klimatyczny wystrój z przedwojenną muzyką w tle - idealne miejsce na jesienne wieczory. Jednak na najwyższą ocenę zasługuje obsługa w postaci przeuroczej kelnerki Kariny! Sympatyczna osóbka z pięknym uśmiechem, roztaczała swą obecnością w restauracji przytulną atmosferę, którą zachęciła nas do powrotu w to miejsce. Perełka na mapie Łodzi!

Dziękujemy, MariaKorbin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Wraz z Kariną bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i cudowną rekomendację. Mamy nadzieję na ponowne spotkania.

Wybór restauracji we wrześniową pochmurną niedzielę był przypadkowy ale lepiej trafić nie mogliśmy.Niesamowita atmosfera już od samego wejścia,miłe przywitanie i ten stolik prawdopodobnie czekał właśnie na nas.Przenieśliśmy się w inny klimat, wystrój wnętrza sprawił, że nasze nerwowe nastroje nagle uspokoiły się, a cicha muzyka okresu międzywojennego wypełniała ciepłą atmosferę lokalu. Bardzo miła obsługa w odpowiednich strojach pasujących do wystroju była zawsze pomocna ,dbająca o kilenta i ciekawie zachęcała do wyboru potraw. Na talerzach otrzymaliśmy poezję smaku najpierw jedliśmy oczami a potem rozkoszowaliśmy nasze podniebienia. Polecam policzki wieprzowe z szarą renetą i polędwiczki wieprzowe z szyjkami raka oraz ze smardzami. Do tego lemoniada rewelacja. Na pożegnanie otrzymaliśmy mały prezencik w postaci słoiczka z konfiturą wszystko opieczętowane logiem firmowym.
Zachęcam do odwiedzenia tego naprawdę nie rysunkowego klimatycznego lokalu.

1  Dziękujemy, Joanna Ł

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i tak cudowną rekomendację naszej kuchni. Bardzo się staramy być spójni i konsekwentni w klimacie i filozofii dwudziestolecia, i niezmiernie nam miło, że nasze starania zostały dostrzeżone. Mamy nadzieję na kolejne spotkania.

Zrecenzowano 3 września 2019

Wyjątkowe miejsce z niesanowitym klimatem, przepyszne jedzenie, dawno nie spotkałam tak dobrej kuchni.

Dziękujemy, Izabela O

Dziękujemy pięknie. Pni rekomendacja wiele dla nas znaczy. Mamy nadzieję na ponowne spotkania.

Zrecenzowano 1 września 2019

Wystrój lokalu bardzo klimatytczny, obsługa fachowa i sympatyczna, radząca sobie z nietypowymi i nagłymi sytuacjami, atmosfera fantastyczna :).
Jedzenie przepyszne, nie jest tanie ale wysoka jakość serwowanych dań adekwatna do ceny.
Bardzo dziękujemy za miły wieczór i serdecznie pozdrawiamy pracowników restauracji.
Polecamy ten lokal - naprawdę warto:)

Dziękujemy, milosnikkuchni

Bardzo dziękujemy, że wybrali Państwo naszą restaurację, jest nam niezmiernie miło czytając Państwa rekomendację. Mamy nadzieję świętować z Państwem kolejne uroczystości. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

od wejścia byliśmy mile powitani, wybór restauracji okazał się strzałem w dziesiątkę jedzenie bardzo dobre a co dla nas ważne podane na pięknej nietuzinkowej zastawie ale nic by tak nie smakowało gdyby nie opieka pani Kariny która dyskretnie dbała o nas
pozdrawiamy szczególnie szefa kuchni który nam bardzo dogodził

1  Dziękujemy, Tomasz M

Bardzo dziękujemy za wybór naszej restauracji, niezmiernie nam miło, że trafiliśmy w Państwa gust. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Mamy nadzieję do zobaczenia.

Restauracja Stary Rynek 2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Rynek 2? Podziel się wrażeniami!